Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakończenie sezonu motocyklowego 2011.Gliwice 15.10.2011r.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeżeli chodzi o paradę to spotykamy się o godz 18:00 w klubie WRM MC POLAND i jeżeli aura będzie nam sprzyjała i będzię DUZA frekwencja motocykli to ruszymy na cantrum Gliwic :) także ciepło się ubieramy i spotykamy się w sobote :)POZDRAWIAM

Mapa dojazdu

http://g.co/maps/nhdrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za super imprezkę....było super....i wcale nie tak zimno bo było ognisko i kominek...;) Muza super...towarzystwo rewelka....jakby co to ja piszę się już na następną imprezkę :)

Malin022 w końcu nawet piwka razem się nie napiliśmy (tak to jest jak się jest organizatorem) ;):)

Marii - nie ma za co...cieszę się że się przydałam.....fajnie że Was poznałam....:)

pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za super imprezkę....było super....i wcale nie tak zimno bo było ognisko i kominek... ;) Muza super...towarzystwo rewelka....jakby co to ja piszę się już na następną imprezkę :)

Malin022 w końcu nawet piwka razem się nie napiliśmy (tak to jest jak się jest organizatorem) ;):)

Marii - nie ma za co...cieszę się że się przydałam.....fajnie że Was poznałam.... :)

pozdrowionka :)

Co do organizacji to byłem tym mniejszym % z organizatorów :) podziękowania należą się wszystkim którzy pracowali żeby zapewnić jak najlepsza atmosferę a piwa napijemy się przy następnym spotkaniu!pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super. Pełen szacun dla organizatorów, ale przecież to WRM !!!! Letni złot był pierwsza klasa to i zakończenie było na poziomie. Kapela Hayva dała czadu, trzeba przyznać że młodzież mamy coraz bardziej uzdolnioną . Szkoda tylko że Rabarbar nie dał się namówić na występ. Ale może następnym razem ???? Dzięki WRM !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super. Pełen szacun dla organizatorów, ale przecież to WRM !!!! Letni złot był pierwsza klasa to i zakończenie było na poziomie. Kapela Hayva dała czadu, trzeba przyznać że młodzież mamy coraz bardziej uzdolnioną . Szkoda tylko że Rabarbar nie dał się namówić na występ. Ale może następnym razem ???? Dzięki WRM !!!!!!!

Jasne ASPDAR! Jeszcze wiele razy pogramy!

Dzięki wszystkim za super zabawę i do zobaczenia

!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, spotkałam parę znajomych osób, kapela chyba fajnie grała (piszę chyba, bo był taki ziąb, że przyssałam się do kominka i tak pod nim było fajnie, że nie mogłam się zebrać w sobie, żeby wypełznąć do sali z zespołem). Jakbym nie była zupełnie trzeźwa (kierowca) to pewnie bym sobie potańczyła na tym motorze, co potem wjechał do sali z zespołem. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.