Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc przy oględzinach motocykla


zilw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedługo stanie się pełno prawnym posiadaczem prawka kat A i pomału zaczynam się rozglądać za motocyklem. Budżet i zdrowy rozsadek podpowiadają mi żeby celować w jeden z 3 modeli CB 500 GS 500 lub ER-5. Generalnie jakieś pojęcie o mechanice mam, ale wolałbym żeby pojechał ze mną jakiś doświadczony kolega, który wie, na co trzeba zwrócić szczególna uwagę, który się tym motorkiem przejedzie i sprawdzi czy aby nie będę musiał w niego wsadzić 5tys, bo lagi są krzywe czy rama spawana. Poza tym, co dwie głowy to nie jedna i osoba, która będzie ze mną pewnie będzie mieć bardziej sceptyczne podejście do tematu. Wiec panowie oraz panie czy mogę liczyć na czyjaś pomoc. Oczywiście podjadę po kolegę czy koleżankę tak żeby nie narażać na żadne koszty oraz na pewno się jakoś odwdzięczę.

Jestem z Katowic, wiec chętnie się spotkam z osobami z całej aglomeracji od Dąbrowy górniczej do Gliwic

Pozdrawiam i czekam na wasze dobre serce:)

Dopisane 2/5/2011 Godzina 15:53

Widzę ze niestety chętnych brakuje :) Jutro jadę oglądać GS 500 , do psar możecie chociaż napisać jakie ten motor ma typowe bolączki i gdzie ich szukać??

Edytowane przez zilw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jak cos to odezwij sie na gg sprobuje conieco podpowiedziec co ogladac kupujac moto :)

Co do wypadu wspolnego po moto, to nie dziw sie ze ciezko o chetnych, czasy takie ze kazdemu wazna kazda minuta a nie tylko

ty chcialbys pomocy ale pewnie i kilku innych i kilka popoludniowek w miesiacu w plecy :)

Aczkolwiek za odpowiednim wynagrodzeniem na pewno chetni sie znajda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.