Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Islandia 2011


mundi750

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Planuję w czerwcu wyprawę motocyklową na Islandię . Mieszkam w Keflaviku chciałbym ściągnąć tutaj swój motocykl. Jesli jest ktoś zainteresowany mogę pomóc w załatwieniu biletów na prom oraz towarzyszyć w zwiedzaniu wyspy. Pozdrawiam.

Mógł byś rozwinąć temat ?? Czy rozumiem, że szukasz kogoś kto na twoim moto zajedzie na Islandię ?? Czy szukasz towarzysza na taką wycieczkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd 13go z Będzina godzina do ustalenia w zależności od ilości chętnych na wyprawę, kierujemy się do Hirtshals w Dani gdzie 14go o 9 rano jest prom do Seyðisfjörður 15go jesteśmy na Wyspach Owczych gdzie jest 6cio godzinny postój(można ściągnąć sprzęty i zwiedzić wyspę) 16go 0 7:30 jesteśmy w Seyðisfjörður. Płyniemy liniami smyrilline. Ceny biletów są uwarunkowane od okresów w którym się płynie. Są one podzielone na trzy kolory poniżej link do strony

http://www.smyrilline.com/Sailing_Schedule/Schedule_2011.aspx

Dlaczego 14 czerwiec?

Jest to ostatni termin koloru pomarańczowego

Poniżej cennik

http://www.smyrilline.com/Prices/Iceland/Transportation_only.aspx

ale dokładne ceny będę znał w przyszłym tygodniu gdyż wybieram się do biura smyrilline w Reykjaviku oni tam mają zawsze jakieś fajne promocje ostatnio coś słyszałem że motocykl brali gratis wiec muszę to sprawdzić.

Promem płynąłem 2 lata temu 2osoby + samochód i wyszło wtedy jakieś 1600zł ale miałem kajutę z oknem i pokój 4osobowy to były dodatkowe koszta

To tyle na temat transportu na wyspę (jak na razie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ceny biletów promowych w czerwcu:

1. sezon pomarańczowy 1 os 18.500isk - 448zł

2. -''- motocykl 25.800isk - 625zł

3. -''- kuszetka - 3.800isk - 92zł , kajuta 4os + WC (bez okna)8800isk- 213zł

4. nowy podatek narzucony przez wyspy owcze 2900isk - 70zł

5. opłata dla biura za zabukowanie 7000isk - 169zł

6. ulga za płatność kartą debetową -1300isk - 31zł

SUMA 57000ISK- 1.382ZŁ (podane ceny za 1os + motocykl w jedną strone

Przyłączam się we Wrocławiu do ekipy Piotra która wybiera się na 3tygodniową wyprawę na Islandię z możliwością (Grenlandii) busem z 8os załogą. Prom wypływa 11.06.2011 z Hirtshals w Dani. 12.06 jesteśmy na wyspach owczych i zostajemy na nich do 15go W Islandii będziemy 16go rano. Osoby chętne na wyprawę Proszę o kontakt meilowy [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.