Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pomoc przy oględzinach cb 600 !!!


arturr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem z Jastrzębia i poszukuje kogoś kto pomógłby mi przy ocenie motocykla ( Hornet 600 2001 :D ), swoją przygodę dopiero rozpoczynam i nie chciałbym kupić kota w worku ;) na te weekend ustawiłem się z gościem na oględziny. Mianowicie szukam kogoś kto fachowym okiem będzie w stanie ocenić stan techniczny, bo wiadomo że oponki i rysy zauważy każdy, ale ktoś kto ma doświadczenie dostrzeże zapewne dużo więcej niż ja ;) Chodzi mi o ok 2 max 3 godzinki w sobotę lub w niedziele, oczywiście dogadamy się co do rekompensaty poświęconego czasu ;)Oczywiście jeśli się ktoś zdecyduje to go odbiorę i zawiozę z powrotem do domu ;) Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> TEN <-- chyba miałes na myśli. Tak??

Przede wszystkim motocykl malowany. Z tego co mi wiadomo, taki kolor w tych rocznikach nie występował. No chyba, ze na zdjęciach tylko tak wyszedł. W tym roku był perłowy żółty (Pearl Shining Yellow*Y124P*) i jeszcze niebieski (CANDY TAHITI BLUE*PB215C*), czerwony (ITALIAN RED*R157*)

Brak naklejki/napisu na baku.

Zmienione kierunki. Tył inne, przód inne i żadne to oryginały.

Zmieniona kierownica.

Zmienione ciężarki na kierownicy.

Lusterka jakieś dziwne. Nie z niego.

Przebieg no :D moim zdaniem nie prawdziwy a czy wymieniono całe liczniki, a czy się ostały... no nie wnikam. Jeśli Cie to wyżej nie zraża, to jedź i posłuchaj jak gada i czy prosto jedzie. nie wiem czy dałabym rade jutro podskoczyć, musiałabym sie jeszcze spytac jednej osoby cyz by z nami pojechała.

Tak powinien wyglądać.

1998.jpg

Zerknij sobie --> TUTAJ <--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.