Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

22 stycznia 2011 - IV ICE PARTY Zawiercie !!! Zapraszamy !!!


Rekomendowane odpowiedzi

22 STYCZNIA 2011 - ZAPRASZAMY NOWA LEPSZA LOKALIZACJA !!! Witam, wszytko juz ustalone, impreza odbedzie sie w Karczmie "U Stacha" w zawierciu, ul paderewskiego 114 (obok samolotu jadac z zawiercia do kielc) gps: 50.47556°N, 19.46390°E przewidujemy jak co rok dużą dawke alkoholu i dobrej zabawy, pełna gastronomia i "swojskie jadło" z czego slynie knajpa, konkurencje oraz dobrą muzykę. Kontakt Vallo 608039211

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

JESTEM PIERWSZY :)

KRÓTKO.

CO ROKU JESTEM , POZDRAWIAM ZAWIERCIE. BĘDĘ I TYM RAZEM. JAK ZAWSZE OPIJE MORDĘ ZA CO Z GÓRY PRZEPRASZAM. ALE ZAWSZE TAK się kończy. Co roku byłem SAM Z WOLBROMIA I KIMAŁEM U MOJEGO BRATA DOMINIKA. ( POZDRAWIAM ŻONĘ KASIE ZA WYROZUMIAŁOŚĆ ) CO ROKU MAM ZE 4 OSOBY KTÓRE OBIECUJĄ ŻE ŻE POJADĄ , CO ROKU JADĘ SAM :) KTO WIE MOŻE SIĘ OBUDZĄ .

PRZYBYWAJCIE ZEWSZĄD BOSKA IMPREZA POLECAM :)

NUMER GG -2310452

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH I RÓWNIEŻ JAK "ANTEK79" GORĄCO ZAPRASZAM !!! Od niedawna śmigam...he,he, raczej delektuję się jazdą motocyklem ale miałem już przyjemnośc byc tam na imprezie w zeszłym roku. :) Pozdrawiam wszystkich...

P.s ...I mam nadzieję Antek, że się tam zobaczymy i tego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i zapraszam na coroczne ICE PARTY organizowane przez Street Beasts FG Zawiercie w Karczmie U STACHA ( obok samolotu jadąc z zawiercia na kielce) Jak co roku zapewniamy doskonałą zabawę, dużą dawkę alkoholu oraz wyśmienite swojskie jadło. Więcej info wkrótce.

Kontakt i rezerwacja stolików 608039211

Link pod ktorym z czasem pokaze sie wiecej info.Niestety zadko uczeszczam na tym forum.

Zainteresowanym podaje nr gg 2356955 mozna zostawiac pytania w miare mozliwosci postaram sie jak najszybciej odpisac Pozdro.

http://forum.motocyklistow.slask.pl/topics9/21012012-v-ice-party-street-beasts-zawiercie-vt4163.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam !!!

Chcielibysmy serdecznie podziekowac wszystkim przybylym na V Ice Party , w tym roku odwiedzilo nas ponad 200 osob za co serdecznie dziekujemy - bez was nie bylo by tej imprezy !!! I juz zapraszamy za rok na VI Ice Party :D

Dziekujemy klubom:

Drako MC Poland

Faithless

VC 19-78

Tiger Riders

Jura Riders

Old Bikers

Debnicki

Vulcaneria

oraz Izie za zajefajne fotki - dzieki Iza ;)

Dziekujemy rowniez ekipie z forum slaskich motocyklistow , motocyklistom z zawiercia i okolic oraz tym ktorzy byli a zapomnialem ich wymienic.Pozdrawiamy i dozobaczenia za rok na VI edycji naszej imprezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.