Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

TOR CROSSOWY


Schulz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Niedawno kupiłem w przepięknej okolicy kilka hektarów ziemi. Jednym z moich pomysłów na połączenie przyjemności jaką są motocykle z pożytecznością jest wybudowanie dużego, profesjonalnego toru crossowego.Chciałbym poznać Waszą opinię - czy taki tor spotkałby się z Waszym zainteresowaniem. Czy nie narzekacie na brak możliwości poszalenia na legalu w naszym województwie. Nie patrząc czy komuś przeszkadzacie i czy nie goni was straż leśna?Prócz jazdy na własnym sprzęcie, była by możliwość wypożyczenia motocykli. Chciałbym również organizować spotkania, szkolenia czy warsztaty z osobami które tą dziedziną jazdy zajmują się na co dzień zawodowo. Jakie są Wasze oczekiwania względem takiego obiektu ?No i ostatnia sprawa - jaką cenę bylibyście w stanie zapłacić np. za 30 min. jazdy na wymagającym, technicznym i efektownym torze ?Za szczere odpowiedzi serdecznie z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl na tor jest swietny,tylko mam jedno pytanie jak wymagajacy bylby ten tor????bo jak wiesz jest AJSKA i tutaj bardzo duzo ludzi sie spotyka i jedzie az na piekary TERENEM,sa tez siemianowice slaskie tam tez jest super teren.jak mozesz napisz wstepne plany jak mialby ten tor wygladac????jakie utrudnienia przewidujesz na swoim torze????ja mysle ze raczej na oplaty za jazdy to nikt sie nie bedzie pisal,ale nauka z instrutorem to czemu nie-warto sie czegos wiecej nauczyc.TO JEST TYLKO MoJE ZDANIE,wiec nie sugerujcie sie tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem oplaty zaleza od toru i musialby byc ogrodzony bo tak to kto chce wjedzie (bo pilnowac go nie bedziesz) nigdy na torze nie bylem ale np 10zl bym dal ale nie na 30 minut (bo wiadomo jak tory sa wymagajace fizycznie od kierowcy) bo pewnie przejechalbym w ciagu 30 minut moze z dwa kolka :) ludzie roznie biora slyszalem ze w czerwionce biora 20zl od wstepu ale mooim zdaniem 10 by wystarczyla (zalezy ile osob bedzie jezdzilo.Ja bym zrobil troche inaczej bo zastanow sie i moze akuratmasz jakis fajny teren gdzie szlo by zrobic jakis tor enduro tylko ze moze sie stac tak ze przez pierwszy okres ludzie beda do ciebie jezdzic z ciekawosci i zaplaca ci te chocby 10zl a pozniej jka juz wszystko poznaja pewnie beda woleli jechac gdzies indziej np na Ajske na ktora sie juz doczekac nie umiem (jak tylko motor kupie) :D trudny temat ale do zrealizowania jesli masz kase bo kumpel robil tor kolo domu takie 3 hoopy 2 nawroty czy jakos tak i mnostwo ziemi musial nawiezc a koparke i reszte mial swoje wiec pomysl dobrze :D ale pomysl jak najbardziej wporzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość torów crossowych kasuje jakies 20 zeta za cały dzien jazdy.Na płacenie 10 za 30 minut nie masz co liczyć bo będzie Ci ten tor świecił pustkamiPomysł fajny, tylko pytanie w jakim miejscu masz ta działke, bo jak znam polskie prawo będziesz mieć dość duży problem zrobić tor na "legalu" jeśli w niedalekiej okolicy sa jakieś domy, bloki etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.