Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zagłebiowskie Mikołaje 2010 dla Domów Dziecka edycja II


Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł już czas przygotowań do Zagłębiowskich Mikołajów 2010 więc otwieram temat i myślę, że jeszcze więcej osób niż ostatnio weźmie udział w Akcji Komitetu Organizacyjnego DAWCY UŚMIECHU i wspomoże obecnością jak i finansowo nasze zagłębiowskie Domy Dziecka. Podaję konto, na które można już wpłacać pieniążki oraz jeśli ktoś jest chętny do współpracy to proszę na pw i podam dokładne namiary na mnie :) Mam już prawie 300zł na początek zebrane od zaprzyjaźnionych motocyklistów oraz nasz kolega Bicykl działając po zakończonej już akcji na Dzień Dziecka ma jeszcze trochę pieniążków dla nas :) Wierzę, że tym razem też nam się uda :) Zapraszam również Kluby Motocyklowe do współpracy !! Nr konta na które można wpłacać pieniądze:Komitet "DAWCY UŚMIECHU " Dąbrowa Górnicza 09 1160 2202 0000 0001 5917 3762 bank MillenniumP.S.Czekam na propozycję ile DD mamy się zająć oraz jak Wy sobie tą imprezę wyobrażacie no w ogóle czekam na jakiś odzew z Waszej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spotkanie dotyczące organizacji Mikołajów 2010 proponuję niedzielę 03.10.2010 roku zaproponujcie miejsce i godzinę, myślę, że najlepiej będzie po południu chociaż jak będzie pogoda to chyba większość będzie jeździła. Jeśli chodzi o same Mikołaje 2010 to wstępnie ustaliliśmy, że ze względu na pogodę (może padać śnieg lub lać deszcz) chcemy przewieźć dzieci w jedno dość duże i ciekawe miejsce (czekamy na propozycje i sami już coś szukamy) zrobimy paradę po mieście i wszyscy podjedziemy na miejsce gdzie obdarujemy i pobawimy się z dziećmi odbędą się oczywiście 05.12.2010r.Na razie czekam na info co z autokarami (czy dostaniemy je z firmy gratisowo) szukamy miejsca gdzie te dzieci będą się bawiły, potrzebujemy kogoś do konferansjerki i poprowadzenia zabawy, no i znowu jestem monotematyczna musimy zebrać kasę :). Uważam, że trzeba objąć patronatem wszystkie nasze DD nie pomijając żadnego. Co do DD najmłodszych dzieci w DD na ul. Koszalińskiej ustaliliśmy z Yogim, że podjedziemy w sobotę bo maluszków nie da się przewieźć jest to dla nich zbyt duży stres.Poszukujemy dla najmłodszych firm, które dadzą nam pieluchy, chusteczki nawilżające, chusteczki do nosa, kosmetyki dla maluchów oraz wodę mineralną wszystko co Wam jeszcze przyjdzie do głowy i wszystko w każdej ilości.Informacje dla firm, jeśli jest kłopot z daniem nam pieniędzy chętnie przyjmiemy słodycze i inne rzeczy, które firmy spokojnie mogą wrzucić w koszty.No więc moi mili zakasujemy rękawy i do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen odpada bo my tam nie wytrzymamy a dzieci muszą się porozbierać i będzie ambaras. Potrzebna nam jest albo fajna knajpa gdzie będzie muzyka i dużo miejsca albo jakaś sala gimnastyczna lub hala. Proponuję spotkanie organizacyjne w niedzielę 03.10.2010 o godz. 18 w macdonalds naprzeciwko sosnowieckiego reala. Post edytowany: 01.10.2010 06:38 Post edytowany: 01.10.2010 09:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, po wczorajszym spotkaniu dotyczącym MotoMikołajów 2010 padła propozycja połączenia obu regionów czyli Śląska i Zagłębia. Sprawa jest do ogarnięcia ale no właśnie są ale:1. Muszę mieć zgłoszone ekipy, które zajmą się akcją oraz nazwiska osób, które w danym mieście podejmą się odpowiedzialności prawnej za przejazd, kontakt z kierownikami czy dyrektorami DD i doprowadzenie akcji do końca w:Ruda Śląska - tutaj KingaKatowice - ?Bytom - ?Gliwice - ?Zabrze - ?Osoby te muszą przejąć też na siebie załatwienie papierów w urzędach oczywiście przy pomocy papierkowej ze strony głównego organizatora. (trzeba zgłosić przejazdy w urzędach, na policji, zrobić mapkę przejazdu i wyznaczyć osoby do blokowania skrzyżowań i zapewnić ochronę medyczną każdego przejazdu).Akcja byłaby pod jedną nazwą MOTOMIKOŁAJE 2010 WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO.Oczywiście warunkiem połączenia jest wybranie jednego zarządzającego całością.Kasa zbierana byłaby na oba konta i połączona w całość następnie po zakupie prezentów nastąpiłoby pakowanie i wydanie paczek dzień przed akcją na każdy DD.Przejazdy planowane są ze względu na bezpieczeństwo i pogodę w danych miastach, w których się DD znajdują. Zagłębie ma w Sosnowcu.Na kontakt osób chcących się podjąć pracy czekam do końca tygodnia. Po tym terminie jeśli nie będzie chętnych zastawiamy wszystko tak jak jest bo nie zdążymy nic załatwić a czas na zbiórkę kasy ucieka.Może też tak być, że zostawiamy wszystko tak jak jest a dane miasto przyłącza się do zagłębiowskich motomikołajów i wtedy przyłączone zostaje automatycznie ale ekipa jest zobligowana do zbiórki pieniędzy na konto zagłębiowskie i podział będzie przy pakowaniu paczek jak wyżej. Oczywiście też potrzebne są prawne załatwiania związane z przejazdem.Decyzja należy do Was czekam do piątku na decyzję i zgłoszenia osób chętnych i informuję ,że uzgodniłam takie rozwiązania z Kingą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że ze względu na to iż zgłosili się tylko motocykliści z Katowic a reszta milczy zabieramy się za organizację MotoMikołajów 2010 na terenie Zagłębia. Katowice ogarniają swoje DD robią u siebie paradę nie przekraczającą ilość maszyn tak aby nie trzeba było zgłaszać przejazdu i ogarniają temat są przyłączeni do nas i kasę lub prezenty łączą z naszymi. Jeśli ktoś jest przeciw lub chce pomóc Katowicom proszę pisać odsyłam do Pure Evila, który tym terenem się zajmuje.Zagłębie tak jak ustalaliśmy zbieramy kasę i kontynuujemy poszukiwania sponsorów. Akcja z paradą jest na terenie Sosnowca zgłoszona i obstawiona policją i medycznie. Osoby chętne do pomocy proszę o info do mnie :DOd poniedziałku dzwonię do mediów i odwiedzam Kierowników DD i ustalam szczegóły akcji.Zapraszam do Sosnowca 16.10.2010 na Plac Papieski na imprezę ZAGŁĘBIOWSKIEGO ZAKOŃCZENIA SEZONU POŁĄCZONEGO ZE ZBIÓRKĄ PIENIĘDZY NA MOTOMIKOŁĄJE 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj na spotkaniu z wszystkimi Kierowniczkami Domów Dziecka oraz z zarządzającą wszystkimi DD Panią Dyrektor i mamy zielone światło co do przewozu dzieci z DD na salę jaką znajdziemy. Yogi proszę daj znać co załatwiłeś bo jeśli Twoja propozycja nie wypali idę do Dyrektora SP 45 na ul. Czeladzkiej może udostępni nam salę :P I potrzebne są autokary :P i jeszcze DJ :P no i prezenty :P i oczywiście my :)Zapraszam również na ZAGŁĘBIOWSKIE ZAKOŃCZENIE SEZONU DO SOSNOWCA będziemy zbierać kasę na MotoMikołaje 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z Panią Moniką Paca i Panem Johannem Bros dostaliśmy WIELKIE ZIELONE ŚWIATŁO na zrobienie katowickiej Akcji na terenie i w pomieszczeniach Galerii „Szyb Wilson” przy ulicy Oswobodzenia 1 Galeria Szyb WilsonDodatkowo otrzymałem niewielką obietnicę pomocy w przygotowaniach i organizacji całego przedsięwzięcia. Być może uda się zorganizować jakiś pokaz filmowy (słowa Pana Bros).Zatem ludki ruszamy już pełną parą. Na chwilę obecną nasze pomysły to: zabawa do muzyki DJ’a i pokaz sztuk magicznych. Jeśli macie namiary na DJ’a lub jakiś zespół muzyczny, kogokolwiek kto mógłby nam pomóc swoją obecnością proszę o PW lub GG, ewentualnie wpisujcie w temacie. Zresztą wszelkie pomysły mile widziane, w końcu robimy to dla dzieciaków.Teraz ważne info: pan Bros prosił nas o spotkanie organizacyjne już na terenie Galerii w najbliższy czwartek tj. 21 października. Co do godziny to jeszcze jest do ustalenia. Mam nadzieję, że Komitet się zbierze. Chętnych także proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ W IMIENIU DAWCÓW UŚMIECHU I OLI SU Z PITSTOPU ZA POMOC, PRZYBYCIE I HOJNOŚĆ WSZYSTKIM, KTÓRZY BYLI NA ZAKOŃCZENIU(nie wymieniam imiennie bo mogę kogoś pominąć a nie chcę) KOCHANI ZEBRALIŚMY 1351.25 .IMPREZA WYSZŁA REWELACYJNIE ZA CO DZIĘKUJĘ OLI (chylę czoła i wielki szacun) I YOGIEMY I SNAKOWI WSZYSTKIM, KTÓRZY POMAGALI I TYM, KTÓRZY WOZILI DZIECI NOOOOOO KOCHAM WAS PO PROSTU!!!OSOBNE PODZIĘKOWANIA DLA RADNEGO PANA WIESŁAWA SUWALSKIEGO ZA ZAINTERESOWANIE I POMOC WIELKI SZACUN TAKICH LUDZI POTRZEBUJE NASZE MIASTO (mówię o Sosnowcu oczywiście)!!!!----------PISMA DO SPONSORÓW MOŻNA JUŻ ODBIERAĆ, MOGĘ TEŻ WYSYŁAĆ ALE BĘDĄ BEZ PODPISU I MOGĄ SIĘ WYDAĆ MNIEJ WIARYGODNE. ZGŁASZAĆ SIĘ TO SIĘ BĘDZIEMY UMAWIAĆ NA PRZEKAZYWANIE DO RĄK WŁASNYCH.----------Jeszcze jedna sprawa, czy jest jakaś ekipa lub grupa ludzi lub chociaż ktoś kto dopilnuje rozmów z Domem Dziecka w Mysłowicach? Katowice wzięłyby ich do siebie na imprezę mikołajową? Post edytowany: 19.10.2010 06:34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTRZEBUJEMY PRZEWOŹNIKÓW PRZEDE WSZYSTKIM NA TERENIE KATOWIC CHODZI O AUTOKARY LUB BUSIKI!!!----------HURRRAAAAA!!!!! DOMY DZIECKA Z SOSNOWCA I SARNOWA BAWIĄ SIĘ W FANTASY PARKU W SOSNOWCU DOSTALIŚMY DZISIAJ OFICJALNĄ ZGODĘ NA WJAZD :) KATOWICE I MYSŁOWICE BAWIĄ SIĘ W GALERII SZYB WILSONA W SZOPIENICACH, TEŻ JUŻ OFICJALNIE UZGODNIONE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i następne dobre wieści: informacje o akcji w Radio ESKA już nagrane i trwają rozmowy na temat patronatu :) Również Antyradio zostało poinformowane i jest zainteresowanie no i czekam na zaproszenie do rozmowy :)Parada motocyklowa, sosnowiecka została dzisiaj zgłoszona w odpowiednich urzędach!!!----------Już o nas piszą na portalu Moja Czeladźhttp://www.czeladz.org.pl/wiadomosci,0,1324,0,motomiko_aje_2010.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabaret Dno przekazal plyte i 10 pocztowek z autografami.. dzisiaj wystawiam aukcje, chyba ze ktos ma inny pomysl jak sie za to zabrac :]bylem rowniez w Technicznych Zakladach Naukowych w Dabrowie Gorniczej, rozmawialem z pania wicedyrektor odnosnie zbiorki w szkole.. zapewnila ze nie ma zadnych problem, a ze maja juz doswiadczenie w takich zbiorkach to sa jak najbardziej ZA:).. wszystkie szczegoly bede ustalal w nastepny piatek ----------http://allegro.pl/show_item.php?item=1298505924http://allegro.pl/show_item.php?item=1298505943

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.