Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PEGASO 650 1999rok


brylanto

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebisty sprzęt, ale ja bym sobie odpuścił. Powód - cena części i ich dostępność. Wiele nie przesiaduję w sklepach motocyklowych a mimo to dwa razy trafiłem na rozżalonego właściciela pegaso, który nie mógł dostać jakiejś pierdołki, albo jej cena i czas oczekiwania zwalały z nóg. Ostatnio umawiałem się na serwis swojego KLE, to stała tam pega ze zdjętymi lagami. Po dwóch tygodniach odstawiłem KLE na umówiony termin i pega nadal stała. Z braku czasu dopiero po kolejnym tygodniu odebrałem KLE i... pega jak stała tak stała. Problem był chyba z dostępnością uszczelniaczy i jakaś jeszcze pierdołka. Jest tu jednak kilka osób ujeżdżających taki sprzęt, więc oni rozjaśnią sytuację. Ja na Twoim miejscu szukałbym trampka, tenery, a najlepiej super tenery :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedź,proszę kolegów o porady,dużo Pegaso jest na Allegro na części,czytałem też o dostępności części i nie ma chyba,aż takiego problemu.Ja chcę motor do turystyki,nie w teren,a Pegaso wydaje się być wygodniejsza od Yamahy Tenere,a Trampki są za drogie jak na pierwszy motor,po którym łezka się zakręci jak nie daj Boże zaliczę "glebę".Bardzo proszę o info co do komfortu jazdy i usterek,oraz awaryjności,widze,że piszecie,jak zadbasz o swoją apę to będzie wdzięcznym motorem----------Aprilka zakupiona.Jestem super zadowolony,ale potrzebuję tylni lewy podnóżek i instrukcję w jęz.polskim.Konik pali od strzału,musiałem się pobawić z elektryką(moto z ubezpieczalni z Francji,wiec rozebrany,ale cena dobra)poskładany już w całość śmiga jak szalony.Potwierdzam Aprilka jest nie docenionym motorem wśród motoromaniaków.Powiedzcie,czy te silniki"zimne "zawsze tak głośno pracują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.