Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikołów - na wysokości Gliwicka 300 - 13 sie 2010 19:00


Kuba_Rozpruwacz

Rekomendowane odpowiedzi

W Mikołowie na wysokości skrzyżowania Gliwickiej z Piwną obok przystanku autobusowego o godzinie 19, 13 sierpnia 2010 miał miejsce wypadek. Szczegółów nie podam, być może jest na forum osoba lepiej zorientowana i właśnie ją proszę o podanie szczegółów. Jednak z tego co widziałem, można było się domyśleć że... kierujący motocyklem najechał na samochód. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została przynajmniej jedna osoba poruszająca się na motocyklu. Na miejscu zdarzenia widziałem również jeszcze jeden motocykl który również mógł uczestniczyć w wypadku.Poniżej zamieszczam zdjęcia z miejsca wypadku.(zgodnie z prośbą pewnych osób ze zdjęcia zostały usunięte wszelkie znaki wskazujące na potencjalną możliwość zidentyfikowania kogokolwiek - dla pewności zostały usunięte również reklamy) tn_DSC00850xxx.jpgDSC00850axxx.jpgtn_DSC00851xxx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karetka podjechała na 2min zanim ja ich mijałem. Tak jak widać kierowca moto miał założony gorset na szyi i siedział na asfalcie. Za karetką były 2 moto, a po prawej stał samochód ze zmiażdżoną lewą tylną stroną bagażnika. Wyglądało tak jakby uderzenie nastąpiło od tyłu samochodu. Korzystając z kilku minut na jakie nas zatrzymali w kolejce zrobiłem zdjęcia jakie możecie teraz oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na pewno że kierowca samochodu marki audi chciał zawrócić i nie zauważył motocyklisty. Motocykl to R6 na katowickich rejestracjach. Drugi motocykl był od chłopaka który zatrzymał się aby udzielić pomocy, zawiadomił rodzinę i dziewczynę poszkodowanego. Co do prędkości z jaką poruszał się motocykl nie mam informacji. Życzę powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.