Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

14 sierpnia Tychy ? Smiertelny ?


davidek102

Rekomendowane odpowiedzi

strazak1972 @ 24.08.2010 19:21chyba wiem kto to jest .jezeli był pod piramida ostatnio z kolezanka w cizemkach to bedzie on.Na pewno bede miał przyjemnosc spotkac gdzies na drodze zobaczymy czy bedzie mógł wtedy tak mocno gębą kłapac? Bo na forum odważny jest że hohohohohohoh
Nie nie, mylisz osoby. Trochę można by tu polemizować kto jest be, a kto jest ten fajny, ale po części rozumiem oburzenie. Dostałem kiedyś fajny mandat, bo właśnie ktoś zadzwonił, że trenowałem na opuszczonym parkingu, nie zagrażając nikomu, dostałem mandat, bo komuś się to nie podobało. Druga sprawa, że na drodze o której mówisz, jest dużo pieszych, ale jest też szeroki zakres widzenia, można w porę reagować, kolejny plus- nie pod szkołą, bezpośrednio nie obok dzieci. Strażak, wierz mi na słowo, że prawda jest nieco inna, ale o tym nie będziemy dyskutować. W każdym bądź razie szanujmy się nawzajem. btw- Zapomniałeś dodać, że osoba o której mówisz, nie tylko miała krótkie spodenki, ale i kompletną zbroję, żółw, pas nerkowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o ubranie patrzac na laske nie miała nic a kolega chyba oprócz tego co piszesz miał tez trampeczki. a jezeli mówisz o polu widzenia to powinienes dodac ze przy tej predkoći w ciągu 1 sekundy przejezdza sie około 50m wiec dodając jeszcze czas reakcji i drogę haowania można smiało powiedziec że od momentu zauważenia prezszkody do czasu wychamowania ze 150km/h przejedzie sie jakies 150-200m i to juz chyba dosyc daleko?A poza tym za ulica jakbys popatrzył jest plac zabaw dla dzieciaków i skejt park . I o jakiej rekcji ty mówisz , nasz kolega zginał nie tak dawno jadac 70km/h i majac równie dobre pole widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strazak1972 @ 24.08.2010 19:21chyba wiem kto to jest .jezeli był pod piramida ostatnio z kolezanka w cizemkach to bedzie on.Na pewno bede miał przyjemnosc spotkac gdzies na drodze zobaczymy czy bedzie mógł wtedy tak mocno gębą kłapac? Bo na forum odważny jest że hohohohohohoh ----------tatus kupił moto i teraz jaki zadziorny i odważny ,kozak jak cholera. Obyś nie za barzdo kozaczył synku
Strażak 1972 Szkoda polemizować z forumowiczem R1 - widać, że chłopak po prostu musi się popisać. Zgadzam się z Tobą, jeżeli ktoś się chce pośmigać na jednym kole niech robi to w miejscu niezagrażającym innym a w szczególności dzieciakom, które niepostrzeżenie mogą wbiec na jezdnię. Pozdrawiam i bezpiecznej jazdy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bijecie piane, jeszcze w takim temacie, też nie zawsze jeżdżę w pełnym kombi butach, często zarzucam tylko buzer,krótkie rękawiczki i kask to już dla was jestem pizdą? bo nie jeżdżę w kombi a to mało profesjonalne? czy za mały lans? ogarnijcie się, podobnie bicie piany o jeżdżeniu na kole, święty nie jestem lubię wrzucić na koło, często tam gdzie nie jest to mądre ale zawsze tam gdzie jest szeroko i w miarę bezpiecznie przy małym ruchu ale w centrum miasta, to co też mnie skrytykujecie za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.