Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WIEEELKA PROSBA OD P.


PAULINKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie !!! ;)) mam wielką prosbe bo jestem lekko zdesperowana .... Uwilbiam wszystkie motocykle i cenie sobie motocyklistów ( sama mam kilku w rodzinie ) tylko b.wAS proszę o jedno jak moge znieśc i jak zareagowac (jak ostatnio wiadomo pogoda sprzyja motocyklowym przejażdzkom i cieszeniu sie wolnościa) jezeli na osiedlu mam grupe motocyklistów chodzi mi tu o ZABRZE którzy ja rozumiem mozna sie zapomniec ale żeby jeździc w nocy na pełnym gazie nie zwaracjając uwagoi na to ze inni w tym i ja wstaja do pracy np dyżur do szpitala ??Przeciez ja tez musze byc wyspana nie daj boże !!zdazy sie jakis wypadek własnie wam a ja bede po tak nieprzespanej nocy (ach) ja juz nie wiem jak moge poprosic o szacunek dla drugiego człowieka i zachowanie sie po godzinie 23 normalnie czyli ciucho a nie jeżdzic jak wariat to w 1 to w 2 strone.TAK ZE PANOWIE Z ZABRZA KTÓRZY JEŻDZA SZCZEGÓLNIE W OKOLICACH MULTIKINA POMYŚLCIE O INNYCH BO INNI NA PANÓW NARZEKAJA A JA W KONCU ODWAŻYŁAM SIE NAPISAC ...I B PROSZE DAJCIE SPAC INNYM .DZIEKUJE I SERDECZNIE WAS WSZYSTKICH POZDRAWIAM I ZYCZE SZEROKIEJ DROGI PAULINA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykliści też ludzie, są wśród nas różni osobnicy. Tacy którzy są spokojni ale także i tacy którzy są narwani. Dość często również zalicza się do nas kierujących motocyklami bez uprawnień którzy nie są motocyklistami i nazywać się nimi nie mogą. To co mogę Ci poradzić to wybaczyć, a następnie zadzwonić na policję jak następnym razem będą Ci przeszkadzać. Napominanie raczej nic nie da. U mnie przed domem też się zdarza że o 2 w nocy ktoś dostaje odpału. Także, bądź twarda. Poduszka na głowie dobrze tłumi dźwięki ... nie ma się z czego śmiać, ja tak śpię ;) i dużo szybciej zasypiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba_Rozpruwacz @ 16.07.2010 12:43Dość często również zalicza się do nas kierujących motocyklami bez uprawnień którzy nie są motocyklistami i nazywać się nimi nie mogą.
Kuba_Rozpruwacz - bez przesadyzmu prawko to nie mózg, a posiadanie go nie upoważnia do odpałów przy czy na osiedlu.Tylko gównoteria robi hałas aby zwrócić na siebie uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.