Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CROSSowe jazdy w chorzowie


Rekomendowane odpowiedzi

siema Parys słyszałem ze ostatnio kułeś lalke . Ty to jesteś nauczyciel i znachor ogień z dupy wstaw filmy z piaskownicy .Tam ponoc idzie babki robić a nie skakac unas jest sucho i nietrzeba skakanki jedynie nad święcona wode worki do butow jak dojdziesz do kasy to wpadnij na zapodawanie w dni niepłodne wesołych świat kochany :wub:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brylancik za ten aswalt  masz wklupane jak co to pisz gdzie czcesz jezdzic bo mnie na sliki niestać wariacie filmy będą jutro a ty dzisiaj jezdziłeś oki mogliśmy pozostac na jadzi i na ajsce  kto trenuje ten coś potrafi a mi tego brak jestem oki przy zjazdach postaram sie w drugą strone pozdrawiam was świry ;)

Piniodh nikt ci nie mówił że będzie łatwo a na Jadwidze to se jeszcze pojeżdzisz .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagi zrobiłem szkoda że nie przetestuje w tą niedzielę ale zato następną będzie FAJA ATAK :D A ogólnie życzę wam wesołych i spokojnych świąt drapanych JAJEK i udanej niedzieli. Wysokich lotów, bezpiecznych lądowań na miękkim terenie byle nie na asfalcie. Bawcie się i do zobaczenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno niedziela będzie udana jak zawsze,a te święta niech przyniosą nam dużo radości i spełnienia mażeń,dużo rozumu co niekturym,słuchania głosu własnego serca a nie bajek słuchanych lecz czytanych :) No to BARANY ;) łapcie zające i szcęście w własne ręce ALLELUJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie świry Wszystkiego naj naj z okazji tych pięknych świąt . I pamiętajmy o Niedzieli a w Poniedziałek szykuje sie wielkie lanie w ogrodzie zwierzeń proponuje literek święconej wody na pare lub głowe co zostanie przejdzie na piątek .Jestezmy ziomy młodzi nam zabawa nie szkodzi na starość bedzie co pierdziec w fotel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć tu Kasia od Pinniadh z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim zdrowych , spokojnych świąt oraz bezkolizyjnej jazdy w niedzielę , a w poniedziałek wszystkim paniom mokergo dyngusa no i oczywiście wielkiego lania w ogrodzie zwierzeń :)jak panowie poleją to panie postawią po literku na twarz . :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.