Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CROSSowe jazdy w chorzowie


Rekomendowane odpowiedzi

Parys jazda długa i spokojna ćiczenia były na wytrzymałość nadgarstków ręki kilka kilometrów po podkładach kolejowych.UWAGA BARDZO WAŻNE w sobote 18.06.2011 wyjeżdzamy przed południem na dwa dni do kolegów z Tworoga za Gliwicami zbiurka u mnie o 10:30 żeby motory załadować na przyczepy,samochody no i wyjazd o 11 oczywiśćie żony dzieci też mogą jechać,ze sobą należy wziąść namiot,śpiwor,kubek,browar,jakąś wode ognistą poprostu to co bierze się pod namiot na dwa dni.Kotlarnia będzie zdobyta mam nadzieje :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto niema transportu może zapakować motor na ćiężarówke naprawde dużą z windą więc najazdów niema,na pake wejdzie gdzieś 40 motorów,żeby nie jechać zpustymi rękoma zamówie dobre jadło czyli prosiak lub coś w tym stylu, na miejscu zrobimy śćiepe na żarcie i paliwo do agregatu prądotwórczego to wyjdzie gdzieś koło kilkanaśćie groszy w zależnośći ilu nas będzie.Pytać jak czegoś nie wiećie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze az strach sie bac jak te dwa dni beda wygladac w terenie.....ale to naglosnienie i namioty ktore sa dzis zabierane to w TWOROGU MALYM robimy festyn FESTYN-CROSSOWY pierwszy na taka skale ,,,,,,,,frekfencja widze dopisala ok 30 maszyn jedzie a ile jeszcze dojedzie co mowili ze beda na festynie :D przypominam tylko dzis o 11.00 wyjazd - zbiorka od 10.00 ,,,,,,,,pakowanie maszyn na samochod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wrocice to opowiedzcie jak bylo ...wrzucice jakies filmiki,zdjecia. Ja strzasznie załuja ze nie poijechalem z wami, waylali mnie na tydzien do roboty do niemiec i treaz ubolewam :):(:D chyba ominał mnie jeden z najlepszych wypadow w tym roku jak nie najlepszy :D:( Pozdrawiam i czekam na wiesci od was :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego tak do końca nieda się opisać,w sobote las dał nam w d..e a wieczorem dyskoteka integracyjna przy ognisku :lol: No i Niedziela wyjazd na Kotlarnie piaski,rozlewisk błotno-wodnych coniemiara i ogromne kopary :lol: Mi się osobiśćie naprawde podobało poznało się kilku nowych zapaleńców lubiących jezdzić w terenie.W ostatni wekend czerwsca robimy impreze w Świętochłowicach na Ajsce poprostu rewanż za Kotlarnie.Myśle że niebawem będą filmiki z wyjazdu,Brylanćik pokazał jak się wyrywa kożenie :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.