Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CROSSowe jazdy w chorzowie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak co niedziele o 12:30 spotykamy się u mnie pod domem to jest 300m od Aski ul. Ostatnia w Bytomiu Łagiewnikach niekiedy kładowcy jażdzą z nami więc zapraszam,a dziś jaszcze grill jak co piątek gośćie z Toszka przyjeżdzają no i będzie kac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to fakt,zgranie u nas zawsze bylo i jest-to swiadczy tylko o tym ze jestesmy naprawde motocyklistami z pasji a nie z mody . jezeli naprawde ma ktos czas na jazde zawsze mozemy liczyc na siebie ze bedzie jakas ladna ekipa.moze kladami teraz tez zawitacie TRASY NAPRAWDE SA SUPER DO PIEKARY BRZEZINY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to fakt,zgranie u nas zawsze bylo i jest-to swiadczy tylko o tym ze jestesmy naprawde motocyklistami z pasji a nie z mody . jezeli naprawde ma ktos czas na jazde zawsze mozemy liczyc na siebie ze bedzie jakas ladna ekipa.moze kladami teraz tez zawitacie TRASY NAPRAWDE SA SUPER DO PIEKARY BRZEZINY :)

Ja niestety kłada nie posiadam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W terenie kilka gleb zaliczonych,ćwiczyła narazie na małym torze jedna dziewczyna niedługo dołączy do nas na wspólne wyjazdy,dziś motor daje do mechanika żeby przygotował mi na zawody,zmiana oleju,opony tylniej taka ogólna kosmetyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z załatwianiem całych zezwoleń co miasto to inny obyczaj a niby te same paragrafy,no to teraz panie i panowie jazda w niedziele bardziej do wypocenia się,jeszcze w piątek o 19 grill urodzinowy u Siwego ze Zgorzelca oczywiśćie z dzielnicy Bytomia.I zaś kapa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisać kilka motorów padło ja mojego utopiłem ale odpalił potem glebe zaliczyłem no i poszła mi dzwignia zmiany biegów,jeden opażył sobie ręke aż skóra mu zeszła,Brylanćik defekt tylnego koła,Pyjtrowi zaczeło ślizgać się sprzęgło,Sprzęgiełkowi stanoł silnik prawdopodobnie łożysko na wale.Najważniejsze teraz pisze 18,19-06-2011 jedziemy do chłopaków z Tworoga i Kotlarnia nasza wyjazd dwudniowy więcej szczegułów wkrutce :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.