Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wypadek w golejowie


maJk 'cbr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę o tym wypadku słyszałem, sam nie byłem więc przekazuję tylko uwagi i spostrzeżenia świadków...Kierowca utrzymywał, że wykonując manewr skrętu w lewo widział motocykl, który był na wysokości OSP - od miejsca wypadku jakieś 250-300m (skoro go widział przez jakiś czas to chyba był świadom, że jedzie na tyle szybko, że zajedzie mu drogę, nie wiem nie oceniam). Motocykle były dwa(podobno byli to bracia, ten który przeżył miał pasażera). Pierwsza na miejscu zdarzenia była policja, karetka podobno była po 7minutach od wypadku, policjant poganiał ich przez radio bo chłopak coraz płyciej oddychał, niby był jeszcze przytomny przed przyjazdem karetki, policjanci ułożyli go w pozycji bezpiecznej i oczekiwali przyjazdu. Akcja reanimacyjna nie przyniosła skutku... Reszta relacji to czyste domysły co do prędkości... W każdym bądź razie nie widziałem żadnych śladów hamowania motocykla. Niech chłopak spoczywa w pokoju, kondolencje dla rodziny, przyjaciół i znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi faktycznie zajechało drogę ale weźmy też pod uwagę że my motocykliści nie zawsze jedziemy z rozsądna prędkością.Teraz nie ma co rozmyślać zajechał pomyślał że da rade skręcić czy nie.Nie mnie oceniać ale wina jest po obu stronach sądząc po zniszczeniach samochodu sami pomyślmy jak jeździmy.Na miejscu wypadku byłem przed przyjazdem karetki chłopak był już nie przytomny podszedłem podczas gdy policja prowadziła masaż serca. policjant twierdził że nie oddycha ok 8 minut.Pogotowie przyjechało na samym końcu. Pomimo iż policja robiła wszytko co mogła nie dało się nic zrobić. NIECH SPOCZYWA W POKOJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.