Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zawiercie i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

A do RR to mogą jechać tylko zrzeszone osoby?? To jest jakieś oficjalne zakończenie?? No nie wiem czy gryziecie ale jak widać Ogrodzieniec się cyka ;)----------OK wszystko wiem ;) jak będzie pogoda to bym się zabrał z Wami jeśli nie macie nic przeciwko ale najpierw pewnie po bazarze zawitam do Was na spotkanie ;D A co do Zawiercia... powinniśmy ustalić jakieś miejsce spotkań tak jak np. w Żywcu zbierają się na tamie okoliczni riderzy i jedziesz w ciemno i zawsze ktoś tam jest. U nas też by było fajnie ustalić coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam , jc mile pisze sie na jakies wieksze wypady iz milo gdy troche maszyn szumi sobie po trasie :]-oczywiscie nie musza byc wieksze na kazdy inny by poznac kogos nowego i bylo z kim posmigac rowniez byle byl czas ..Jestem w zawiercia wiec mozna bylo by sie zintegrowac ktoregos dnia w przyzwoitym miejscu wymienic pare zdan i poszalec :]pozdrawiam Post edytowany: 19.09.2010 13:38 Post edytowany: 19.09.2010 13:40----------jeszcze dodajac , co do takich konkretnych spraw z spotkaniami , to mysle zeby sie tylko zmotywowac i kazdy znajac date z wyprzedzeniem, miejac,chwile czasu ,mogl by wzionsc motocykl i wpasc tylko troszke organizacji ;), taka moja mala propozycja np na weekendowe spotkania mogl by byc parking kolo moku w zawierciu ..Nawiasem , leci ktos na zakonczenie wakacji do czeladzi 25?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blum @ 19.09.2010 13:23Jestem w zawiercia wiec mozna bylo by sie zintegrowac ktoregos dnia w przyzwoitym miejscu wymienic pare zdan i poszalec :]pozdrawiam jeszcze dodajac , co do takich konkretnych spraw z spotkaniami , to mysle zeby sie tylko zmotywowac i kazdy znajac date z wyprzedzeniem, miejac,chwile czasu ,mogl by wzionsc motocykl i wpasc tylko troszke organizacji ;), taka moja mala propozycja np na weekendowe spotkania mogl by byc parking kolo moku w zawierciu
jestem za, np sobota lub niedziela koło mok-u godz. 16 i zawsze ktoś wpadnie można razem gdzieś skoczyć, tylko koniec sezonu niestety już jest ale jeśli ciepła jesień będzie to trochę radości jeszcze może dadzą nam nasze maszyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym myslal sie zorganizowac na sobote Ci ktorzy maja chec jechac na czeladz. Mi udalo sie juz maszyne zrobic wiec jest lala ;)info bysmy jutro obgadali ale wstepnie bym powiedzial ze okolo godziny 13 w sobote mozna by sie spotkac kolo moku, chyba ze juz ktos cos organizuje to prosze sie wypowiedziec .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motobandit @ 23.09.2010 23:13Wstepnie my spotykamy sie okolo 14-15 na wyjazd do czeladzi nie wiem na ta chwile ile z braci nas poleci ale okolo 7-12 moto jak ktos potrafi jezdzic w grupie i ma chcec to pisac na gg 2356955
A w którym miejscu się spotykacie żeby można był się do was dołączyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, zapowiada się ciepły weekend, proponuje spotkać się np. parking Mok-u w Zawierciu - sobota czy niedziela godz. 15-16, poznać się chwile pogadać i skoczyć na małą rundkę razem. Są chętni??? Można by z tego zrobić cykliczne spotkania co tydzień. Z racji początków mojej przygody z moto preferuje spokojnych jeźdźców , nie rajdowców (: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapowiada się ciepły weekend, proponuje spotkać się np. parking Mok-u w Zawierciu - sobota czy niedziela godz. 15-16, poznać się chwile pogadać i skoczyć na małą rundkę razem. Są chętni??? Można by z tego zrobić cykliczne spotkania co tydzień. Z racji początków mojej przygody z moto preferuje spokojnych jeźdźców , nie rajdowców (: Pozdrawiam.

Ja się piszę ale chyba za późno odczytałem posta. Ogólnie szukam osób tutaj z centrum jury, do wspólnych wycieczek, spotkać etc. Z racji dosiadania choppera najlepiej osoby czerpiące radość z jazdy z nie z prędkości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje tak- każda niedziela godz 15 do 15.30 parking MOK Zawiercie( jeśli nie pada itp.), spotkamy się, poznamy, chwile pogadamy, zobaczymy kto przyjedzie i ruszymy się pokazać na szlaku (: tak jak wcześniej było powiedziane, turystyka nie wyścigi. pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.