Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zawiercie i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

P`vel @ 21.06.2010 20:14Witam również, jestem z Zawiercia, moto mam dwa tygodnie- więc dopiero zaczynam łapać co i jak, co do spotkań zawsze chętnie ale co do wspólnego śmigania to chyba bym nie nadążył, na razie prawko jeszcze muszę zrobić, na miasto coś już wypadam ale to tak delikatnie. CO do spotkań klubowych można coś więcej się dowiedzieć od kolegi a i też o samym klubie? zawsze jest w tivoli? ile osób należy i skąd? co mniej więcej się dzieje? Post edytowany: 21.06.2010 20:16
Kolego takie info tylko na spotkaniach :) Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poldek13 @ 21.06.2010 14:30Witam wszystkich-) Ja co prawda z Będzina ale w Siewierzu mam znajomych i razem śmigamy.I właśnie w ich sprawie pisze, a mianowicie-ŻENIĄ sie!!!! 26 go czerwca jeden goguś(to już ta sobota) a drugi 10 lipca-) No i trzeba by im parade odwalić-) Z Będzina troche ludzi przyjedzie, pomożecie??-))))
No, no! jak będzie pogoda to pewnie, trzeba podjechać zrobić jaką parade :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie jeszcze jakiś dusz na zmotoryzowanych jednośladach, to się zgłaszam, jako raczej jeszcze początkująca motórzystka ;] A skąd? A z Siewierza. W sumie miło by mi było poznać kogoś jeżdżącego endurem albo crossem, coby mnie podszkolił w jeździe tymi rodzajami motorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to znów ja!!!haha. Będe upierdliwy do końca ale zależy mi na paradzie dla znajomych. Kasia jest z ZAWIERCIA, Darek z SIEWIERZA a mieszkać będą w OGRODZIENCU. Na moto od zawsze jeżdża i należy im się porządna parada. Zresztą oni też dbają o braci moto, przygotowali poczęstunek, ciacho, procenty i zanim zaczną wesele chca spędzić czas z tymi co zawsze byli ważni w ich życiu, Z MOTOCYKLISTAMI, zostawiają w środku rodzine i wszystkich a w podziekowaniu czas rozmowy spedza z motocyklistami.Dlatego należy im się i będe do konca przypominał. Jak zwykle z Będzina ekipa będzie, teraz prosze Siewierz i Zawiercie-) Zebranie o 14:15 pod Domem Kultury w Zawierciu. Tm Pan młody"Darek"podjedzie trajką pod Dom Kultury i wszyscy za nim po Panne Młodą"Kasie" Pogoda będzie, trasa też super wiec jeszcze raz prosze, pomóżcie im zorganizować prawdziwą parade na którą naprawde zasługują.POZDRAWIAM!!!! Post edytowany: 08.07.2010 22:14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechaliście przez Łazy? To mi prawdopodobnie tłumaczy to larmo zczeiłem, że na weselicho jadą i sznurek motocykli w kordoniku więc nie trudno się domyślić było, że się moturzysta hajtał a poi tym co tu teraz przeczytałem to mi nawet pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie muszę was zganić za pełen nieprofesjonalizm wszyscy w t-shirtach zamiast w kombinezonach. Wystarczyło by żeby pierwszemu pod koła wyskoczyła tchórzofretka i posypalibyście się jak kostki domina pozdzierali się cali i ropy by z was pociekło więcej niż ze wszystkich szybów naftowych w zjednoczonych emiratach arabskich razem wziętych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezesartur @ 14.07.2010 00:02W takim razie muszę was zganić za pełen nieprofesjonalizm wszyscy w t-shirtach zamiast w kombinezonach. Wystarczyło by żeby pierwszemu pod koła wyskoczyła tchórzofretka i posypalibyście się jak kostki domina pozdzierali się cali i ropy by z was pociekło więcej niż ze wszystkich szybów naftowych w zjednoczonych emiratach arabskich razem wziętych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Dziś to udowodniłem jeżdżąc do i po Zawierciu tyle, że czułem się tak marnie, że jechałem ze 30-50km/h bez kitu w zakręty wchodziłem z prędkością pieszego. Jeszcze w kominiarze bo kask za duży. Myślałem, że w którymś momencie padnę dlatego jechałem tak wolno w razie W co by się za długo po ziemi nie turlać. Przyznam, że pierwszy raz na motocyklu temperatura dała mi po dupie i to nieźle. Ktoś starszy to by mógł zasłabnąć bez specjalnych starań. Rzadko używam takiego określenia ale dziś było tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powiem tak jezdze na moto jakies 13-14 lat i w zawierciu nigdy nie bylo zgrania.Co prawda jak zaczynalem za zawierciu mozna bylo policzyc motocykle na palcach 2 rak.Teraz jest tego masa z czego wieksza polowa nie ma nic wspolnego z motocyklistami i sa to tylko uzytkownicy motocykli.Duzo osob ktorzy jezdza tez nie udzuelaja sie na tym forum.Z tego co widze to kazdy jezdzi solo lub maksymalnie 2-3 moto w grupie co sie zadko u nas widuje.Moze w tym momencie nie bede skromny ale na wypady w wiekszym gronie to chyba sa tylko bracia u nas w klubie.Takze nie liczylbym u nas na zorganizowanie wiekszej ekipy na jakies wyjazdy.Najczesniej ekipa zbiera sie raz w roku na wyjazd na czestochowe chodz z roku na rok coraz wiecej motocykli to z roku na rok coraz mniejsza ekipa wspolnie tam wyjezdza chodz to tylko 1 w roku :) Takie zycie i cala prawda o zawierciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.