Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zawiercie i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :),Chciałem zapytać czy są na forum jacyś motocykliści z Zawiercia i okolic bo Jakoś nie mogę na nikogo trafić,a może jak inni koledzy z forum i my mogli byśmy zorganizować Jakieś nasze co tygodniowe miejsce spotkań,poznać sie tak na real i Pośmigać razem;).Liczę na wpisy i propozycje miejsca na spotkania.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

the Quest @ 18.05.2010 13:45No witaj witaj :)To juz jest nas jak narazie 2 Tomku ,może jeszcze ktoś sie przyłączy?ja tak wogóle to mieszkam teraz w Porębie
Poręba to jeszcze bliżej :) no i juz sa 4 osoby :) tylko niech się ta pogoda uspokoi, bo jak tak dalej pójdzie to będe musiał zamienić motocykl na łódke albo kajak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super witaj petka i Arturo mam nadzieje że jednak jeszcze ktos dopisze do nas i odezwom sie te osoby o których piszesz Arturo,A petka powiem szczerze że nie kojaze żeby ktos na suzi gs 500 smigal po porebie no ale pewno niedługo poznam:).Tomasz z tym kajakiem sie wstrzymaj bo jak coś to użycze ci miejsca w pontonie hah ,rejestrowany na 5 osób;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Kamilo:) no to juz jest nas 5 ----------wiem że nie mamy za rewelacyjnej pogody ale może byśmy pomyśleli nad jakims miejscem na spotkanie tak żeby w miare wszystkim pasowało wiec piszczie gdzie byście preferowali;)a na pogode poczekamy niestety chyba do przyszlego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca spotkania, mnie odpowiada każde miejsce, może to być np. Poręba stacja BZ, albo Siewierz - rynek, Można też zorganizować jakąś przejażdżkę np. moja propozycja. Niedziela 6.06.2010r. Trasa ---> http://infobot.pl/r/1L0Y poświęcić cały dzień, pośmigać, pogadać itd. ;) To tylko moja propozycja, jeśli będzie pogoda i ktoś chętny to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super rider to dogadamy jeszcze sprawe tej trasy,A może teraz w tą niedziele tj.30.05 spotkamy sie na jakiejs coli u petki w barze w Porębie poznamy sie bliżej pogadamy i wypadniemy gdzieś troche bliżej?bo nie ukrywam Petka dopiero zaczyna swoją przygode z motocyklem i może weźmiemy ją na początek pod swoje skrzydełka niech dziewczyna nabiera umiejetności pod okiem bardziej doświadczonych riderów.Powiem też szczeże że troszke mnie moja laleczka skrobnęła z portwela i tez nie starczylo mi kaski zeby kupić ubiór odpowiedni na dłóższe trasy.kto chetny pisać:),godzine spotkania i konkretne namiary na bar u Petki;)dogadamy jak będą chętni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Motobandit @ 04.06.2010 11:13Cos slabo szukasz tych motocyklistow jak piszesz ze z z-cia zadnego nie spotkales ;) Post edytowany: 04.06.2010 11:14
motobandit chodziło mi ze na forum nie zdążyłem spotkać jeszcze bo jestem świeży na forum ale witam cie serdecznie jak i adriana .Sorki Ze nie oddzywałem sie wczesniej ale 25.06 miałem wypadek i dopiero dzisiaj wypuścili mnie do domu z Piekar niestety na moto szybko nie siade bo po pierwsze musze go naprawic a po drógie czeka mnie rehabilitacja bo kręgosłup w dwóch miejscach złamany i 4 żebra złamane ,ale chodzę po woli takze wszystko na dobrej drodze;)A spotkac sie nic nie przeszkadza jak cos pisac to mozna zawsze jakąś cole;)wypic porozmawiac i jak coś z Poreby ruszyc na jakąs przejażdżkę a z czasem i ja do was dołącze jak sie wyliże dla tych co nie wiedzą gdzie poręba,przed siewierzem zaraz za zawierciem a spotkać mozna sie za Biedronką w Porebie:) jak coś pytać o bar u"MAĆKA" ;)to tam.Pozdrowionka i szerokosci wszystkim Post edytowany: 08.06.2010 14:38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich-) Ja co prawda z Będzina ale w Siewierzu mam znajomych i razem śmigamy.I właśnie w ich sprawie pisze, a mianowicie-ŻENIĄ sie!!!! 26 go czerwca jeden goguś(to już ta sobota) a drugi 10 lipca-) No i trzeba by im parade odwalić-) Z Będzina troche ludzi przyjedzie, pomożecie??-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również, jestem z Zawiercia, moto mam dwa tygodnie- więc dopiero zaczynam łapać co i jak, co do spotkań zawsze chętnie ale co do wspólnego śmigania to chyba bym nie nadążył, na razie prawko jeszcze muszę zrobić, na miasto coś już wypadam ale to tak delikatnie. CO do spotkań klubowych można coś więcej się dowiedzieć od kolegi a i też o samym klubie? zawsze jest w tivoli? ile osób należy i skąd? co mniej więcej się dzieje? Post edytowany: 21.06.2010 20:16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.