Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Drogowe Absurdy


lewy

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie, to są pojedyncze tematy o naszych kochanych drogach i ich budowlańcach, może warto je gromadzić w jednym wątku. Tak na poprawę nastroju, bo nie inaczej podziałał na mnie ten oto materiał:=> klik <=
hehe, czysty Bareizm ;) "(...) ponieważ tam tych zapadnięć nie było (...)" Pan DD ;) - DErektor DErekcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinionżkufff było mało. a że szeroko rozumiana filozofia nie zna granic, to DYREKTOR miał dobry pomysł ..... co za kraj, dyrektor zarobi, firma zarobi, zrobi na odpier*** , posadzą 70kmh i mają to w 4 literach... pojecie remont drogi nabiera nowego znaczenia.
"narodziła się nowa tradycja" ;)w sumie spodziewałem się, że Pan dErektor wywinie się kryzysem i oszczędnościami w kwestii zakupu farby i ekipy malarskiej do pasów ... rozczarowałem się jednak ... ale i tak było zajebi...e ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to w ogole nie smieszy. prawdziwy problem polega na niebezpieczenstwie dla nas - motocyklistow.to tzw "pulapka kraweznika". motocykl ktory wjedzie na takie cos pod ostrym katem ( a przeciez przy wyprzedzaniu daleko jest do 45st) moze zeslizgnac sie z krawedzi co spowoduje przewazenie motocykla na highside.podona sytuacja jak przy podjezdzaniu na kraweznik pod zbyt ostrym katem. motocykl zostanie na ulicy a my ladujemy na chodniku. tyle ze tu predkosci sa znikome.jezeli takie cos mamy zbierac to ja ostrzegam przed podobna sytuacja prze riding clubie na drodze Piekary Śl - Orzech.(stadnina koni)Tam jakis idiota zostawil nadlewke asfaltu na jednym pasie. ok 3-4cm roznicy na kilkudziesiecu metrach. Jest tam ograniczenie predkosci i takie tam ale prosta idealna do wyprzedzania. Bardzo niebezpieczne miejsce dla motocyklistow.http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=P...;svActive=false

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.