Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Sciagnac Drzwi W Corsa B '96


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wd40 popsikać na kołek żeby lepiej poszło. Majzel i wybijasz za kołnierz klin. Drzwi opadają wyginają drugi zawias i upadają Ci na nogę i jest śmiesznie. Ew. zaczynasz od dolnego zawiasu wtedy przycinają Ci dłoń i też jest ubaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupował takie złomy i chlastał na części i trochę oplisków pomogłem mu zdemontować. W sumie w innych naprawach też. Raz była jazda jak koleś wstawił mu auto do pomalowania i trzeba było trochę blachy wyciąć i wstawić nowej. Dostałem przyzwolenie wycięcia potrzebnej blachy z lewych drzwi bo miały pójść do wymiany. Wyciąłem blachy wstawiłem nowe. Przyłazi jego szwagier patrzy na to auto i rzuca pytanie: A ty przypadkiem nie pociąłeś nie te drzwi co trzeba? Oczywiście jakże by inaczej zamiast lewych wyciąłem całą blachę z prawych. Najgorsze, że nie było drzwi na podmiankę i musiałem z kolei z lewych wycinać blachy i wstawiać w prawe. Potem szpachla, szpachla i klient, który wstawił mu samochód nawet się nie zorientował, że coś było z nimi majstrowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj.. to wiem z kim nie robić interesów albo... z kim zacząć nie takie rzeczy się słyszało a większość ludzi nie rozpoznaje. Chyba że aż im wychodzi na zewnątrz albo drastyczna różnica koloru to wtedy się zastanawiają czy im lakier nie wyblakł? hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że kupmel mu z tym autem cuda porobił i chłopaczyna jak oglądał to nosem po karoserii jechał doszukując się kolejnych mankamentów. Po odpadającej listwie, urwanym zamku i kilku innych detalach badał samochód jak doktor więc wyczulony był na punkcie wszystkiego, a co do drzwi to dopiero po dachowaniu jak auto kroił wypatrzył po zdjęciu tapicerki.A jeszcze drzwi drugie tak mu skręcił, że przy otwieraniu wgniotły błotnik więc chłopaczyna zanim wsiadł to badał auto czy w ogóle bezpiecznie będzie wsiąść. No jaja były nie z tej ziemi.Z resztą czego oczy nie widzą.... A poza tym w polsce i tak połowa aut 7 razy składana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że kupmel mu z tym autem cuda porobił i chłopaczyna jak oglądał to nosem po karoserii jechał doszukując się kolejnych mankamentów. Po odpadającej listwie, urwanym zamku i kilku innych detalach badał samochód jak doktor więc wyczulony był na punkcie wszystkiego, a co do drzwi to dopiero po dachowaniu jak auto kroił wypatrzył po zdjęciu tapicerki.A jeszcze drzwi drugie tak mu skręcił, że przy otwieraniu wgniotły błotnik więc chłopaczyna zanim wsiadł to badał auto czy w ogóle bezpiecznie będzie wsiąść. No jaja były nie z tej ziemi.Z resztą czego oczy nie widzą.... A poza tym w polsce i tak połowa aut 7 razy składana.
mam taki temat do poskladania chetnie cie zaprosze wraz z kumplem niechce za darmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.