Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy Politycy To Debile?


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie pracuje z domu, leci w tym czasie TV i na Polsat news jest komisja hazardowa i przesłuchują Magdę Sobiesiak.Komisja jest od zbadania czy jest afera czy nie ma afery, ale pytania z w stylu:1. z jakiego hotelu pani jechała ze spotkania z kolegą na spotkanie z jakimś politykiem2. do jakiej restauracji pani pojechała po spotkaniu3. co pani jadła4. Czy kelner nie dawał znaków gdy podawał zupę pomidorową, o tym ,że w szatni na panią ktoś czeka?Czy reprezentują nas partie debili, którzy chcą zaistnieć w tV??Jak dla mnie to ta kobieta, która widać że jest w wykształceniu i obyciu kilka poziomów wyżej nad naszymi politykami śmieje im się w twarz musząc odpowiadać na pytania tych matołów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią niezłą szopkę za nasze pieniądze. Dlaczego zatrudniając pracownika patrzymy na jego kwalifikacje i na pewno nie przyjmiemy debila? Każdy wie dlaczego. Ciekawi mnie ilu z polityków ma wykształcenie i wiedzę potrzebną do piastowania danego urzędu. Rząd próbuje nas odciągnąć od prawdziwych problemów kraju i szuka tematów zastępczych. Niedługo pewnie będzie komisja do spraw afery gazowej (nowa umowa z Rosją). A potem to już będą myśleć o kampanii wyborczej i tym nas motać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli polityk zarabia 12,000 netto + za prace w komisji dostaje extra kase i ma pytac co jakas babka jadła na obiad rok wczesniej to sorry!!!1Osoby, ktore oni wzywają na te komisje jako świadków to przeważnie osoby z wykształceniem i prowadzące MEGA działalności handlowe. Widać po sposobie zadawania pytań jaki jaki poziom idiotyzmu reprezentuje osoba pytająca i po odpowiedzi, jaki poziom inteligencji (przeważnie dużo wyższy) reprezentuje dany biznesman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc parlamentarzystow jest po to aby umiala nacisnac guzik i podniesc reke we wlasciwym dla ich ugrupowania momencie - wiecej sie nie wymaga.co to glupich pytan "co jadla"... to nie jest ono do konca glupie. zauwaz ze ona caly czas mowi ze nie pamieta. Nie pamieta czy byla noc czy dzien , zima czy wiosna itd. To sa pytania kontrolne ktore maja wykazac ze klamie. Bo skoro nie pamieta czy byla wiosna czy zima a pamieta czy kelner sie usmiechnal a zupa byla ogorkowa no to cos tu jest nie tak. Co do komisji sledczych to tam akurat glupoli sie nie wystawia bo to swiadczy o samej partii ktora wystawia swojego czlonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każda komisją będzie tak fajnie i naocznie pokazywać jakimi debilami są posłowie PiS , to ja jestem obiema rękami za powstawaniem jak największej ilości takowych . Fajnie widać jak działa ta partyja , przydupasy kaczorów . Co ich interesuje i jakie mają priorytety . Mieszać , zwaśniać , szukać każdemu dziury w dupie ! Mnie to lekko dziwi ,że ktoś na tych baranów z PiSu głosuje , ale taki jest minus demokracji , że mocherowa baba albo facet z kompleksami będzie głosował za kimś kto opowiada bajdury i pokazuje że wrogiem jest ten kto ma ( coś czego my nie mamy) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.