Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypad Na Narty


unearth

Rekomendowane odpowiedzi

W następny weekend chcę się wybrać w góry na jeden dzień sobie pojeździć ze znajomymi na nartach i snowboardzie. Nie mamy jeszcze pomysłu gdzie by się udać. Nie mam zamiaru jechać gdzieś daleko, także w bieszczady mnie nie wysyłajcie ;) Wstępnie takie popularniejsze miejscowości jak Wisła czy Ustroń odpadają, bo ludzi pewno multum będzie i nie chciałbym czuć się jak sardynka. Zna ktoś jakieś sprawdzone stoki narciarskie gdzie można w miarę tanio i fajnie sobie pojeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weekend to nie jest dobry pomysł na wypad na narty,chyba ze lubisz lans w kolejce.na jednodniowe wypady wybieram sie zawsze w tygodniu. ostatnio kazdy kto ma dziure w dupie próbuje jezdzic na nartach i zrobiło sie zbyt ciasno w naszych wspanialych osrodkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Wisłę(choć tak jak piszesz może być ciasno)Proponuję:-Kiczerę (zjazd 3-3,5 zależy od ilości wykupionych)-Nowa Osada (zjazd 5-6 zależy od.......)Kiczera-orczykNowa Osada-kanapa 4 os.W obu przypadkach kumulacja na stoku występuje w godz.11-15Ja jeżdżę rano na 8,lub póżniej na 15-16 bo lubię jeździć a nie stać w kolejkachOba stoki oświetlone(super)i czynne do 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem z Żarubardzo fajnie byłozawsze jezdzilem do Istebnej na Zloty Gron ale na Żar jednak blizej i trasa jednak dluzsza i szybszakolejki sa ale stoi sie do 10min a podejrzewam ze po godz 15 jest juz luzniejtak dla porzadku w Istebnej parking jest za free a Żar kasuje po 8zlsprobuje w tygodniu wyskoczyc po pracy to powinno byc zupelnie luzale ciekawe zjawisko po drodze widzialempozdrawiam goscia na czarnej Hondzie VFR ktory pomykal trasa Miedzybrodzie - Porabka widac nie mogl juz wytrzymac i musial posmigac - naprawde respekt dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozważałem wiele opcji i i byłem jednak w Wiśle-Soszów, ponieważ znajomy z którym jechaliśmy bardzo sobie tą miejscówkę zachwalał. Spodziewałem się więcej ludzi, w kolejce na wyciąg stało się ze 5 min, czyli bardzo krótko jak na weekend w sezonie. Warunki były idealne, bezchmurne niebo, prawie bezwietrznie.Jeżeli kogoś to interesuje to powiem, ze za wypożyczenie deski z wiązaniem na 5h zapłaciłem 38zł [gdy chcesz wziąć na cały dzień płaci się 42]. 5 godzinny karnet na wjazdy 60zł, pojedynczy wjazd 5 zł.@Giemul ja dziś pierwszy raz w życiu na desce jeździłem [nie licząc takich pojedynczych zjazdów w czasach podstawówki], czyli jesteśmy na podobnym poziomie zaawansowania. Weź ze sobą jakieś poduszki na tyłek, łokcie i kolana, bo tyle razy się człowiek przewraca, że szok ... a kurwa jak boli! Jak się ogląda innych na desce to nie wydaje się to trudne, no chyba, ze masz do tego smykałkę. Ja wiem jedno, jak będzie powtórka to biorę narty I jeszcze chciałem wspomnieć, ze jeden zjazd zabierał mi tak 25 min. Także zjechałem ze 10 razy i w sumie bardziej opłacałoby się kupić karnet na 10 wjazdów [jeżeli ktoś się uczy jeździć], bo jak śmigasz bez gleb to jeden zjazd można w 10-15 min zrobić bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po konsultacji z "fachowcami" , to zanim się wybiorę w poważne góry na desce to się jednak pobawię trochę na oślich łączkach w okolicach chaty . Zobaczę czy daję rade . Już nie te lata żeby jechać awanti , chociaż napal jest , to rozum jednak nie pozwala .ps Dobrze że to forum motocyklowe bo by mnie do powitalni wyciepli na forum skejciarskim .UPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.