Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tenis Ziemny Itp.


MadJack

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Jako iz od gimnazjum gram w sporty druzynowe, bardzo rozne, postanowilem sprobowac czegos innego. Tenis ziemny, ewentualnie squash. Czy bylby ktos chetny z moich okolic pograc? Co do kortow to cenowo sie jeszcze nie orientowalem, jednak mysle, ze nie wiecej niz 2 h na pierwszy raz starczy ;)Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym mieszkał w Gliwicach pewnie też bym się przyłączyłkoszt kortu to zależy głównie od tego czy jest krytya w drugim stopniu od godziny (najdrożej popołudniami)rozpiętość dość duża - od 15 do 70zł/htrenerem nie jestem i wiele nie grałem, ale na pierwszy raz polecam godzinkęjakby ktoś nie wiedział zazwyczaj trzeba mieć własny sprzęt (są wyjątki, ale za dopłatą)jak nie grałeś wcześniej to poczytaj trochę albo poszukaj ktoś kto umi, żeby pokazał Ci jak trzymać rakietę, jak się ustawić - jak Cię stać to trener będzie bardzo pomocny (dopłata 10-30zł/h)p.s. kup dużo piłek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedz sie dowiedz... jak sie teraz w zime wbijesz na hale to jests gosc.jedyna szansa ze ktos odwola rezerwacje.ja tez gram zwsze w niedziele na hali 2h. koszt za godzine to ok 50zl.w zezonie gram czesciej na lufcie.trenerem nie jestem i wiele nie grałem, ale na pierwszy raz polecam godzinkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedz sie dowiedz... jak sie teraz w zime wbijesz na hale to jests gosc.jedyna szansa ze ktos odwola rezerwacje.
teraz nie powinno być tak, źle bo sesja jestMy zawsze wynajmujemy z jednodniowym wyprzedzeniem, czasem tego samego dnia nawet, ale strikte w godzinach nocnych (koło 24) Bo popołudniu to się NIE DA wbić. Szczerze powiem to nawet nie wiem o której się zajęcia kończąJa w tenisa grałem chyba 2 razy w życiu, i to dobrze że nikt tego nie widział Ale jakbyś znalazł jakiegoś fajnego niedrogiego trenera to możesz dać znać, bo też bym sobie pograł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. powiem tak, ze u mnie z kondycja nie ma problemu.Codziennie biegam i cwicze. Do tego mamt reningi siatkowki, w lecie plazowa. Wiec akurat 2 h sie nie boje ;) wiem, ze tenis to "bieganie" ale ogolnie mmysle,ze dam rade co do trenera. To nie jest to zla mysle, nawet bardzo dobra ale kwestia finansowa mnie tutaj raczej ograniczy. Filozofia gry jest podobna do tenisa stolowego, z tym, ze tutaj bark pelni role nadgarstka wiec moze 4 lata grania w stolowego sie na cos zda jedyne co bym z checia sie nauczyl to serwis. Jak wykonywac:) ale spokojnie. Na godzinke mozna pojsc poodbijac i zobaczyc czy to w ogole to, a pozniej sie zastanowic nad trenerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.