Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ipad


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

http://events.apple.com.edgesuite.net/1001...vent/index.htmlza 500 dolców !!!! Apple masakruje zgrzybiałe PCty . To do czego większość ludzi używa "zwykłych " kompów , tu mamy za zajebi*ty szmal , w zajebi*tej formie i w zajebi*tym wykonaniu i to mobilnie ! PCta już dawno wyjeb*łem przez okno , a teraz chyba spalę biblioteczkę , DVD i telewizor .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze jestem fanem jabłek to ipada chyba nie kupie Mamy z zona ajfony zona zwyklego a ja 3g i w sumie musze powiedziec ze nei zamienie go na nic innego.Mam macbooka pro i tez raczej nie zamienie na nic innego... no chyba ze na nowszego macbooka proMamy w domu apple TV i tez nie spotkalem lepszej biblioteki filmow muzyki i zdjec na pilota z fejsem HD i mozliwoscia rozbudowy o terabajty a do tego synchronizujacego sie wireless.I choc jestem z tych rzeczy zadowolony to niektore gadżety sa zwyklymi badziewiami nie mialem jeszcze ipada w rekach wiec sie nie wypowiem ale np. macbookair to lekka kiszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwagę ze na iPadzie chodza wszystkie aplikacje z iPhone oraz zapowiadany pakiet iWork for iPad moznaby sie pokusic o noszenie go do szkoly zamiast zeszytu.Jak będą "smucic" w szkole to sie wlaczy GTA albo COD i jakos czas zleci.Druga sprawa to iBook Store i podejrzewam, ze niedlugo oprocz ksiazek zamiast kupowac w kiosku gazety - kupisz abonament na Twoje ulubione pozycje. Bo chyba z tą wlasnie mysla go stworzyli. Jednym slowem ciekawe cacko choć osobiście nie wiedziałbym gdzie to u siebie "zaparkować" miedzy iMackiem a iPhonem. Na pewno jesli ktoś ma jeszcze Windowsa i nie mial stycznosci z jabłkami to bardzo atrakcyjna okazja aby sie troche "zarazić" jabłkami i do tego nie wydać majątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.