Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uczen Szuka Pracy.


Yohe

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak.Osoby zainteresowane zapraszam na rozmowę z Przemkiem,moim kierownikiem.Z tego co się dowiedziałem,praca będzie od lutego czyli wraz z powolnym rozpoczynaniem sezonu.Przede wszystkim potrzebna jest osoba potrafiąca jeździć busem (fiat ducato),gdyż trzeba czasem przywieźć lub odwieźć motocykl do klienta.Do pozostałych czynności dochodzi regularne sprzątanie serwisu,mycie motocykli itp.Wyrobisz się z tym szybciej a masz smykałkę do grzebania przy motocyklach-nie ma problemu żebyś przy nich spędzał czas.Najważniejsze by osoba ta nie była opier*alaczem,bo takie już się tam zdarzały ;)To informacje zdobyte na szybko,najlepiej wpaść w tygodniu i porozmawiać z Przemkiem.Pracujemy od 10-18,w sobotę mamy tylko drobne dyżury więc najlepiej wpaść w tygodniu ;)W takim razie chętnych zapraszam na Żyzną do Katowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huhu.... dla mnie oferta super Ducatem jezdzilem przez wakacje jak na budowie robilem. Tyle, ze za paliwo mi nikt nie zwroci. A dojezdzac do Was autobusem to jest conajmniej 1,5 h bo do centrum kato i z kato do Was. A autkiem to wyjdzie jakies 100 km w 2 strony. Wiec gdzies 50 pln. Raczej mi sie nie kalkuluje niestety...p.s. Szkoda, ze nie potrzebuja w ARM Motors albo moto-hybrid wtedy mialbym rzut beretem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Generalnie sprawa u mnie drastycznie ulegla zmianie. Chodze do prywatnego zaocznego Liceum Ogolnoksztalcacego. W zwiazku z tym jestem w tygodniu do dyspozycji od rana do wieczora. Pilnie szukam pracy ! Posiadam wazna ksiazeczke sanepidowska. Praca ktora najbardziej by mnie interesowala- sprzedawca, pomocnik mechanika, generlanie wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się Yohe nie obrazisz, że ja też się dopisze > Poszukuje pracy po godzinach w okolicach Chrzanowa, Jaworzna.Najlepiej coś związane z budownictwem, pomocnik mechanika, wykładanie towarów itd.Każdą ofertę rozpatrzę.e-mail: [email protected] bądź PWTakże poszukuje płatnych praktyk (do szkoły) od maja związane z budownictwem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajna oferta .mi tez wychodzi 100 km w 2 strony.Też się podłącze jako ze tez szukam pracy w branży motocyklowej,lub w czymś związanego z motocyklami-2 grupa inwalidzka (Cukrzyca),-technik elektryk,-technik administracji,-magister zzl,-podstawy naprawy rowerów ,motocykli itd,automatów kawowych,-biegła obsługa i serwis PC, -zmysł techniczny,-miłość do motocykli:)Szukam czegoś blisko Żor czyli Rybnik, Jastrzębie ,Pszczyna ITD proszę o info na [email protected] lub na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem tu nowy i prawdą jest że zarejestrowałem się by zdobyć gg do Tazzmana w sprawie pracy...ale ja nie o tym@Hayabuster jeżeli jeszcze nie ma delikwenta to ja się piszę,tyle że dostawczakiem nie jeździłem,ale mogę wykonywać po prostu wszystko,zależy mi na doświadczeniu bo jednak bez niego tu ani rusz.Tylko niestety nie jestem żadnym mechanikiem ani nic z tych rzeczy,ale do sprzatania to chyba nie potrzebne,szybko się uczę i pracą nei wybrzydzam,chyba że muszę pracować z jakimiś *** ale o tym chyba tu nie ma mowy.Tak więc jeżeli osoba lat 20,no 21 idzie,po technikum ekonomicznym,z Katowic,student budownictwa zaocznie,pasowałby na takie stanowisko to ja bardzo chętnie,4932260 to moje gg jeżeli coś to napisz:) pozdrawiamEDIT:ominałem Twojego ostatniego posta,z tym doświadczeniem za autkiem,to chyba odpadam,ale kierowcą naprawdę złym nie jestem jak na ten wiek,doświadczenie od malucha przez seicento,poloneza aż po astre 3 combi która w sumie często jeżdzę,nie ma co porównywać co prawda z dostawczym ale małe też nie jest,tak więc jeżeli nie mielibyście nikogo to wiesz,z wielką przyjemnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam prostą robotę na kilka dni stycznia.wredną bo praktycznie na dworze.mam do zlikwidowania garaż w którym przez trzy lata składujemy używane klamory z warsztatu. taki magazyn badziewia niepotrzebnego.trzeba klamorstwo wytargać z garażu, załadować na busa i część przewieźć w inne miejsce, część na złom, część do wywalenia na śmietnik.bus i nadzór przy selekcji jest. kawa, cherbata też.działać można w dni robocze między godz 10 a 17. mus zrobić w styczniu.stawka do uzgodnienia. jak komuś zależy można napisać kwit typu umowa zlecenie albo umowa o dzieło.kontakt na pw, albo na maila.aha...rejon działania to katowice szopienice i burowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak je zdobyć? kupić takiego pojeździć i się zatrudnić? wiadomo że każdy chciałby pracownika wykształconego,doświadczonego,itd. no ale ktoś musi najpierw takich delikwentów jak np ja zatrudnic,zapłacić najwyzej mniej(mi to raczej nie przeszkadza) i dać szanse się wybić,zdobyć doświadczenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.