Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jest Ktoś Na Forum Związany/pracujący Z Leasingu?;)


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie interesuje mnie leasing motocykla Jak ktos siedzi w temacie i byłby w stanie pomóc dajcie znać na PW
ja mam jeden motor w leasingu.nie jest łatwo bo się bronią przed tym, ale da się.krótki okres, no i procenty słabsze niż przy samochodzie.efl wogle nie chciał rozmawiać, poszło w rafajzenie.na minus też trzeba zaliczyć interpretację urzędów skarbowych traktujących motocykl jak samochód osobowy czyli vat odliczasz do 6tys zł, a paliwo brutto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w podczas tego lata bardzo się tym interesowałem ponieważ chciałem kupić nowego intrudera w leasingu.Już nawet złozyłem papiery w Getting Leasing ale nagle ponoć zmienili zasady i doopa...Pytałem jeszcze w innych firmach, jest ich pełno, ale oprocentowanie maja iście mafijno-lichwiarskie.Z używanym motocyklem jest jeszcze trudniej, maksymalnie motor moze mieć 3 lata, do tego obowiązkowe autocasco, wycena rzeczoznawcy...Wkurzyłem się i zarzuciłem temat, kupiłem używany, ciut starszy i czekam aż się pozmieniają zasady, może kiedyś...Ciekawą propozycją było(może jeszcze jest, nie wiem..)wypożyczenie motocykla, np na pół roku.Wpłacasz wtedy 30% wartości sprzętu, jeździsz pół roku a jak Ci się spodoba to dokładasz resztę i bierzesz, resztę można wziąsć w leasing a te 30% zaliczają jako pierwszą wpłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fajnego znajomego z leasingów. Wzialem nowego bladego w leasing i szczerze wyszlo mnie to ciut drozej niz wyplata kilkadziesiat tysiecy w gotowce.Leasing mam na 2 lata, AC obowiazkowe (sam sobie zalatwilem AC i jednorazowo oplacilem za caly rok), zadna wycena rzeczoznawcy nie byla potrzebna.Warunek jest tylko taki, ze motocykle tylko i wylacznie nowe, z salonu...Uzywanych to nawet z samochodami jest ciezko..Jezeli chcesz namiary na znajomego, to wysle info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.