Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tattoo - Motocykle.


Taifun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,Coraz czesciej uderzaja mnie mysli, o zrobieniu tatuaza w ktorym zamieszcze jedna ze swoich pasji, jaka sa motocykle. Szukalem po necie, na roznych stronkach godzinami i niestety znalazlem tylko jeden fajny wzor ktory by mnie interesowal.Moj pomysl jest taki, zeby wszyscy zainteresowani tematem, ktorzy juz o tym mysleli badz maja juz takowy tatuaz na ciele; maja cos tam na swoim kompie wrzucali tutaj fotki, badz strony godne uwagi, gdzie znajdziemy cos ciekawego. Interesujace byloby tez podzielenie sie swoimi pomyslami ktore siedza nam w glowie, a za cholre nie mamy wizji jak przeniesc to na kartke papieru (tak jak w moim przypadku). Mysle ze bedzie fajnie powymieniac sie pomyslami i roznymi wzorami, ktore pomoga niejednemu z nas przeniesc swoja wymarzona wizje na swoje cialo... ;)Zaczne od siebie.Wzor tatuaza jaki mnie interesuje w glownej mierze, to cos w stylu kostuchy na scigaczu, badz jakiegos pro ridera x)Z tego co na necie znalazlem, godne uwagi bylo tylko to:Choc nie interesuje mnie takowa postac na chooperze, motyw jest calkiem calkiem Myslalem ostatnio zeby zrobic sobie tatuaz, ktory bedzie odzwierciedleniem moich pasji (sztuki walki, motocykle i muzyka). Znajomy podsunal mi fajny motyw, ze moglbym np zrobic droge, po ktorej mknie szalony motocyklista na swojej poteznej maszynie, na glowie ma opaske mistrza karate, a pod reka trzyma kozacki magnetofon jakich uzywali murzyni swego czasu... Jakoze tatuaz jest na cale zycie, lepiej nie spieszyc sie z tym, i mysle ze taki temat moze nie tylko mi, ale i wielu z was pomoc dokonac swojego wyboru.Mam nadzieje ze pomysl wypali. ;)Czekam na wasze pomysly i motywy Pozdrawiam,T.post-15484-1257419283.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jojko91spi dobra robota! wlasnie o takie cos mi chodzilo ;) widzialem juz to ducati, ale nie na tatuazu, tylko niestety na grobie obok bliskiej mi osoby na cmentarzu ;s ale w duzo lepszym wydaniu. Ta kostucha tez dobra, ale smieszna ma glowe hanssx wolalbym raczej isc na silownie albo pobiegac niz robic sobie tatuaz na miejscu tego typa... Dawac dawac panowie! czekam na wiecej propozycji i pomyslow! Rozkrecmy ten temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szperalem ostatnio troche po sieci, i powiem wam ze znalazlem calkiem ciekawe propozycje. ;)1)http://i2.photobucket.com/albums/y14/Taifun/tattoo/LivetoRideTattoo.jpg2)http://i2.photobucket.com/albums/y14/Taifun/tattoo/ft0145.jpg3)przepiekny motyw... cos pieknego ale na takie cos juz trzeba miec odwage..http://i2.photobucket.com/albums/y14/Taifun/tattoo/bike_castleback.jpg4)a oto 2 najlepsze kaski jakie znalazlem.pierwszy juz taki jaki by mnie interesowal, bardzo fajny wzor, duzo szczegolow, fajne kolorki niestety troche wyblakly.http://i2.photobucket.com/albums/y14/Taifun/tattoo/DSC00014.jpg5)a tutaj moj no.1 ,-)piekna kolorystyka, zajebiscie duzo szczegolow, super kolory i pozycja, szkoda tylko ze swiatlo troche go przyslania. ogolnie - boski http://i2.photobucket.com/albums/y14/Taifun/tattoo/SL3702292.jpgCzekam na wasze komentarze i nowe pozycje! T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te harleyowe to tandeta, brakuje tam tylko jeszcze tatuazu "adidas"Natomist Paul Newman mnie rozwalił ...wogole to temat z dupy, mamy za ciebie wzór wymyslec ? przeciez tatuaz to rzecz tak indywidualna ze raczej doradztwo obcych ludzi nie jest wskazane.
Skoro to temat z dupy, to po co sie udzielasz? Zwracalem sie do zainteresowanych tematem. Skoro nie jestes, nie wypowiadaj sie. A swoje madrosci zostaw dla siebie. Dzieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ała.masz racje, strzel sobie jakas swEEtaśnĄ diaRkĘ , byle była trendy, jezzi i fajna."sajgonki w cieście" i inne orientalne wzory są cały czas na topie.Sorry ale moj dobry kolega ma salon tatuażu w gliwicach i czasem opowiada ze przychodza ludzie ktorzy chca delfinka, japonska litrke, a najlepszy był łysy pan ubrany na sporotowo ktory chciał takiego samego triabala jaki był na tylnej szybie jego calibry Przemyśl sprawe, mowie serio. Zebys za 2 lata patrząc na siebie w lustrze nie mowił do siebie " kurwa stary, co Cie podkusiło" To zabawa na całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.