Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18 Urodziny :]


Kuba SH

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za Wasze pomysły, a jeśli się Wam coś jeszcze nasuwa to piszcie jeszcze jakieś pomysły Wie może ktoś gdzie są jakieś sklepy właśnie z różnymi pierdołami w okolicy Chorzowa bo może tam oprócz allegro coś fajnego się znajdzie
Jak banom z batorego jedziesz wysiadej na złotym rogu , i kulej się w strona rynku.Pierwszo w prawo.Prawie naprzeciwko vobisu jest taki sklep.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś z mniej smiesznych pomysłów to : słyszałam że znajoma dostała na urodziny od znajomych ( zamiast kwiatów wypełnione kupony totka ewentualnie mozna mu kupic jakiś wypasiony samochód w mniejszej skali czyli model ;) Gumowa lala to nieodzowna towarzyszka takich imprez fajne są tez ciekawe męskie stringole ;) cyce antystresowe ...oj pelno tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img.bazarek.pl/37464/6496/231967/15...b5c2ea96790.jpg fajnym prezentem jest tez namalowanie( lub zlecenie tego komus) karykatury Ja malowałam karykatury chłopaków , które potem moje kolezanki wręczały swoim lubym ;) też fajne i wzbudza usmiech na twarzy ( oczywiście jeżeli ktos ma w miare dystans do siebie )Pozdrawiam,Syla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak banom z batorego jedziesz wysiadej na złotym rogu , i kulej się w strona rynku.Pierwszo w prawo.Prawie naprzeciwko vobisu jest taki sklep.
Ja mam od siebie z domu 10 minutek pieszo na rynek więc na pewno się przejde ;pCo do Waszych pomysłów to wszystkie są niezłe dzięki wszystkim, a co do bryloka to jest zajebisty Pytanie do Syli : umiałabyś ewentualnie narysować karykature ze zdjęcia i ile byś sobie liczyła za malunek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od siebie z domu 10 minutek pieszo na rynek więc na pewno się przejde ;pCo do Waszych pomysłów to wszystkie są niezłe dzięki wszystkim, a co do bryloka to jest zajebisty Pytanie do Syli : umiałabyś ewentualnie narysować karykature ze zdjęcia i ile byś sobie liczyła za malunek?
Ze zdjęcia jak najbardziej a za ile to zalezy na kiedy i jakiej wielkości ( najporęczniejsze jest format A4 ale z innymi nie ma sprawy . Wazne czy ołówek czy kolor. No i zalezy czy sie tego podejme od tego ile czasu na to bedzie - bo jak miałabym cos malowac na odwal sie na ostatnia chwile - to wole nie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.