Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy Pasje łączą?


diobol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

W zeszlym roku zaczalem troche probowac frowac na Kite (nie na wodzie tylko zima z nartami) Ale jak mnie raz porwalo pare metrow do gory potem przeciaglo miedzy krzakami to sobie powiedzialem ze lepiej poczekam do wiosny i posmigam sobie na motorze.......mowie Wam motor jest tysiac razy bezpieczniejszy od kita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie próbowałam. ani na jednej desce ani na dwóch. jak do tej pory tylko szturmuję.

Szturmowanie od razu mi się kojarzy z ASG :P

W zeszlym roku zaczalem troche probowac frowac na Kite (nie na wodzie tylko zima z nartami) Ale jak mnie raz porwalo pare metrow do gory potem przeciaglo miedzy krzakami to sobie powiedzialem ze lepiej poczekam do wiosny i posmigam sobie na motorze.......mowie Wam motor jest tysiac razy bezpieczniejszy od kita.

Rly?? Vagon to może w przyszłym sezonie spróbujemy tego...

Albo tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale, ale, chcesz te laski poderwać czy co? Bo jakoś nic nie kumam. O co Ci biega?

To co Mroczny tutaj proponuje to sa tylko alternatywy do kita. Probowalem troche polatac na tym pieronstwie ale cholera mozna sie zabic :wacko: Niewiem moze wezme sie za zbieranie znaczkow albo gre w szachy :lol: .........bedzie bezpieczniej ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cos nam sie ten temat konczy. Jakos tak podobnie jak w tym kawale co Grzesiol w innym poscie napisal:

 

Siedzi w pubie przy piwku kilku motocyklistów ... ciągle gadają o swoich maszynach ... ile palą , jakie osiągi ... co się zepsuło ... itp...
W końcu jeden nie wytrzymał i mówi :
- Panowie siedzimy tu kilka godzin i ciągle to samo... motocykle , może zmienimy temat ?
- OK , to o czym pogadamy ?
- No ... o... dupach
I nastało milczenie ...
W końcu jeden nie wytrzymał ciszy :
- Mam !!!
- Co ??? - odkrzyknęli chórem pozostali ...
- Moja tylna opona jest już do DUPY!!!
:D

 

 

Niewiem moze ktos ma ochote na narty wyskoczyc jak sniegu napada :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.