Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Pech To Pech


Leon

Rekomendowane odpowiedzi

czesc forumowiczewiem zakladam calkiem niepotrzebny temat ale leże w łozku i sie mecze.Miał ktos z was wyskoczony dysk miedzy kręgowy??jak dlugo to boli naszpikowany zastrzykami jestem a nadup..a.A moto tez chore i czeka na serwis;/Wiem daremny offtop ale miał ktos to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo TUłącze sie z Tobą w bólu kolego. może nie leże, ale poszczkło mnie w odcinku miedzy łopatkami i tez pośmigane Jak pech to pech. Napije sie z Twoje zdrowie dziś
dzieki stary.Lekarka mi dała takie tablety na noc i mowi" one sa dzine bedzie sie pan czuł bardzo lekko i jak po paru piwach" wiec teoretycznie tez sie napije.PSna tej stronie sa w wiekszosci starsze;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...poszedlem sikac o 3 i nie wrocilem i to mnie wkurza ałłłłłłłłł
no to musisz mieć pytonga skoro Cie siekło podczas sikania kumpla jak strafiło to na pogotowie wchodził schylony jak do wiązania butów:/ a lekarka sie pyta... a co sie panu stało?! to mówi oczywiście jedyne słószne słowa: a ku**a nie widać!a moplikowi co jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj Boguś to niefajnie ze coś jeszcze Tobie dolega.Lekarka nie skierowała Cię do jakiegos fizykoterapeuty lub kogos a takim fachu? wiem ze mojemu tacie polecono po leczeniu farmakologicznym przez jakis czas masaże.Jakby co to podam ci namiar na dobrego fizykoterapeute .Pozdrawiam i zdrówka zyczę buziole :*:*:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zastrzyk przestaje działac....He he Lewy nie jest to bambolanca wszytko w normie:).Kurcze Sylwia dzieki za miłe słowka no i koniecznie namiary musze miec bo nie znam nikogo dobrego.Tlusty juz od 1-6 wyscigi za mna jeszcze 3 na dzis i nie wiem co bede robic.....dzieki ludziska.PS Sylwia we wtorek zadzwonię jak uszczelka i czas to cos wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heksy same włążom , ale na szczęście same też wyłażom ! Mje kiedyś złamało jak siadałem do obiadu na motocyklowej wycieczce i tak już zostałem w tej zgiętej pozycji , kumple wsadzili mnie na motor bo nie mogłem się wyprostować , nogi mi drętwiały , ale do chaty 150 kilosów dopłakałem jakoś , bo musiałem . Nic się nie martw Stary tylko parę dni daj dychnąć kręgosłupowi , wszystko będzie gites , szybciej niż myślisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często "dyski" wyskakują przy wstawaniu z łóżka w nocy lub nad ranem. To normalne - mięśnie jeszcze wiotkie po śnie i nie trzymają kręgosłupa w ryzach. Dlatego Ci, którzy mają tego typu problemy, powinni szczególnie uważać przy wstawaniu porannym - poczynając od manewru "skrętu", zanim postawimy nogi na podłodze (bez gwałtownych ruchów). Po postawieniu nóg kolejny "popularny" moment to ten, w którym szukamy nogami kapci (tak - te ruchy są niekorzystne). W końcu, gdy dźwigamy swoje 4 litery - najlepiej ręce opierać na kolanach, żeby maksymalnie odciążyć plecy.U mnie w rodzinie cała masa "dyskotekowców" (jak to się czasem nazywają osoby z wyskakującymi dyskami). Sam nie byłem jeszcze uziemiony z tego powodu, ale dzięki wyczynowemu uprawianiu sportu i dźwiganiu w robocie w przeszłości doprowadziłem do tego, że dostaję czasem "sygnały ostrzegawcze" od tego narządu. Nie radzę takich sygnałów ignorować - zdrowie mamy jedno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.