Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Grafologia


Akatora

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy jak można zanalizować pismo czlowieka który pisze każdą literę inna.Miał on nawet problem w banku,ponieważ podpisy im się nie zgadzały
Sa spoosoby i wyjasnienie defq koejny który się uczepił jak pisałam wczesniej chce ludzi z wyksztalconym charakterem i nawykami i jak pisalam wczesniej sa ludzie mlodsi których pismo bym chciała zamieścic.Jesli uwazasz, ze krzywdzaca była moja ocena wobec Ciebie, mozesz przesłac swoje pismo analize zrobie i mozemy podyskutowac ;)Ps. np swojego pisma nie zamieszcze (jako nie prowadzacej pojazdow) tylko dlatego ze wiem iz moj charakter jeszcze sie nie wyksztalcil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze jak napisalam wczesniej, szukam tez osob, ktore nie maja prawa jazdy. W obecnych czasach prawko to prezent na 18...A nie o takie osoby mi chodzi, potrzebuje ludzi juz z wyksztalconym charakterem, nawykami itp.Poza tym, chce zrobic artykul o motocyklistach a nie o chloptasiach, ktorym rodzice kupili moto za zdana mature...
Ogolnie mysle ze conajmniej kilkadziesiat osob z tego forum obrazilas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się jak ktoś mi mówi, że jestem chudy - bo jestem. To, że mam 23 lata nie oznacza bynajmniej, że prawo jazdy dostałem na urodziny, a motocykl za zdaną maturę i jestem chłoptasiem. Nic nie mam do kryteriów, które sobie Akatora obrała. Oczywiste jest, że skoro chce przygotować pracę na poziomie, to musi przyjąć pewne standardy i wtrącać się w to nie należy, tylko sposób w jaki te standardy opisała mi się nie spodobał. ;)Akatora pisząc o charakterze masz na myśli charakter pisma, czy w ogóle? Może jest to równoznaczne - pismo zmienia się, dopóki zmienia się charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.