Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jazda Samochodem Interesujący Artykuł Z Wybiórczej


pytlos

Rekomendowane odpowiedzi

czy autem też zapI3rd@l@cie?czy dla was liczby podawane na znakach są tylko wartościami umownymi? czy puchą często przekraczacie przepisy?dzisiaj, jak zwykle jadąc rano autem do fabryki, po raz kolejny zebrałem opierdziel, ale 1 raz taki ostry, za styl mojej jazdy samochodempotem natknąłem się na ten artykuł i skłonił mnie do analizy własnego postępowaniaz częścią się zgadzam, z częścią nie- nie uważam się za lepszego kierowcę niż większość innych kierowców (jeśli chodzi o tą mniejszość to już na prawdę skłamałbym gdybym powiedział że nie jestem lepszy)- nie przejawiam chęci dominacji nad innymi użytkownikami dróg- nie potrzebuję się wyładować za kierownicą- zazwyczaj przepuszczam pieszych- najczęściej wpuszczam przed siebie inne pojazdy - zero potrzeby rywalizacji - nie mam już 18 lat, ale niedużo więcejale cholera zwyczajnie się nudzę jeżdżąc pomału, sam uważam że jeżdżę dynamicznie ale nie agresywnie i chamsko, rodzina i znajomi twierdzą że jeżdżę o wiele za szybko i zbyt brawurowo - chociaż nie wiem czy to dobre jest określeniedodam jeszcze że jak tego samego dnia co jeżdżę na moto prowadzę auto to mam wrażenie że jest zepsute ;) - na drugi dzień już tak nie myślę - ale pewnie wy macie tak samorozpisałem się a tylko chciałem zapytać/rozpocząć dyskusję jak to jest u was w kontekście tego artykułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie uważam się za mistrza kierownicy. I nie lubię jeździć bardzo szybko 150km/h i więcej nawet kiedy są ku temu idealne warunki na drodze. Po prostu mnie to nie kręci. Samochodem jeżdżę raczej spokojnie wiele osób mówi mi, że poruszam się bezpiecznie i dobrze prowadzę, szczególnie płeć piękna zaś niektórzy koledzy, że czasem jadę jak baba oczywiście z tą różnica, że oni już mieli jakieś tam przygody na drodze typu nie zmieścił się w zakręcie i uderzył w barierki bądź wpadł do rowu ale no cóż właśnie tak wypowiadają się "mistrzowie" drajwingu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agresja wsrod kierowcow jest, ale coraz mniej jej jest... z racji ze jezdze ta "zawalidroga- L" to na codzien uswiadczam "inteligencji" innych uczestnikow ruchu drogowego, i smiem stwierdzic, ze faktycznie zazwyczaj jak cos gluuupiego jest robione to jakis mlody kierowca ktory prawodopodobnie ma prawko nie wiecej niz 1rok siedzy za sterami swego bolidu ;) lub przedstawiciele handlowi [auta z kratka ;p] oni najbardziej "kozacza" stylem jazdy --- to tyle jesli chodzi o mnie, prywatnie jezdzac puszka to latam w miare mozliwie przepisowo, no nie patrzac na predkosc bo dostosowywuje ja do innych ;), ale jak jest pieszy przy przejsciu - zatrzymam sie, autobus - wpuszcze itd. bo te 2 min. dluzszej jazdy mnie nie zbawi. Ale na moto, nie umie jechac przepisowo ;/ i to mnie niekiedy przeraza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.