Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Filmy


Trollsky

Rekomendowane odpowiedzi

Lata temu (1991 r.) ogladalem pewien film teraz gdy zobaczylem go ponownie wiem ze bylo warto i pewnie zalicze go jeszcze kiedys Harley Davidson and the Marlboro Man (opis)Film mozna ogladnac w N TV w pakiecie VOD Kino wakacyjneFilm mozna sciagnac tez z tego watku na forum PEBW/g mnie swietny obraz i warto ogladnachttp://www.cyber-cinema.com/italian/HarleyDavidsonMarlboroMan_Italian.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekając na Joe (Touching the Void) 2003Wydarzenia przedstawione w dokumencie zdobywcy Oskara za "One Day in September" Kevina Macdonalda rozegrały się w roku 1985, a jego bohaterowie byli wówczas młodymi, sprawnymi, świetnie wyszkolonymi alpinistami. Joe Simpson i Simon Yates wyruszają w góry, aby zdobyć szczyt Siula Grande w peruwiańskich Andach od ściany zachodniej. Do tej pory ta sztuka nie udała się nikomu. Pierwsze trzy dni wyprawy przebiegają zgodnie z planem, jednak w końcu zdarza się wypadek. Joe Simpson upada i łamie sobie kilka kości w nodze. Bez szans na jakąkolwiek pomoc, obaj śmiałkowie postanawiają kontynuować wspinaczkę z Joe Simpsonem zawieszonym na linie. Każdy fałszywy ruch może się okazać dla nich śmiertelny.Źródło: Filmweb.Świetny dokument fabularyzowany, mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kac Vegas zdecydowanie polecam , to chyba najlepsza komedia jaką widziałem Teraz w kinach leci.
Także polecam - rewelacja, ale mimo wszystko jest jeden filmik który pobił Kac Vegas. Jest to kontynuacja Borata, czyli BRUNO. Nie wiem czy jest jeszcze w kinie, ale ten film po prostu miażdży wszystkie komedie jakie widziałem - nawet Kac Vegas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć poniżej parę tytułów, które nie są może najnowsze ale każdy je powinien dostać w wypożyczalni albo w internecie - Gran Torino ktoś już polecał ale podpisuję się pod jego postem - Film wart obejrzenia - Iluzjonista- Królestwo- Efekt motyla- Zawodowcy- Ostatnie Zlecenie- Transporter 1/2/3- Nieuchwytny* Jak ktoś lubi horrory to polecam: - Oko- Room 1408- Piła I/II/III/IV/V - Nocny pociąg z mięsem Dwa ostatnie filmy powinny mieć osobny gatunek bo to raczej rzeź niż horror Postaram się uzupełnić jeszcze listę bo jest jeszcze sporo filmów godnych obejrzenia w zimowy wieczór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam browca dla kogoś kto da/udostępni mi ten film??
ja go mam na 99% ale podpowiedz gdzie go wrzucic na privewentualnie dostaniesz plytke np w Chudowie tak na marginesie nie jest specjalnie zajebisty sa znacznie lepsze czeskie filmypolcam koneserom czeskiego humoru np:- Wycieczkowicze- Mlode wino- Szkola podstawowa- Mezczyzna idealny- Jazda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go mam na 99% ale podpowiedz gdzie go wrzucic na privewentualnie dostaniesz plytke np w Chudowie tak na marginesie nie jest specjalnie zajebisty sa znacznie lepsze czeskie filmypolcam koneserom czeskiego humoru np:- Wycieczkowicze- Mlode wino- Szkola podstawowa- Mezczyzna idealny- Jazda
extra, nagraj proszę na płytkę, jutro będę wiedział na 100% czy będę na Chudowie czy nieostatnio ściągnąłem z PT pack 21 GB czeskich filmów, jeszcze nie obejrzałem jest ich 30 sztukale moi faworyci to Guzikowcy, Mężczyzna Idealny no i Opowieść O Zwyczjnym Szaleństwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.