Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

31.07.09 Czechowice-dziedzice


Aren

Rekomendowane odpowiedzi

az milo pogawedzic z osoba majaca antidotum na wszelkie bolaczki naszych drog:) np-walisz nową trasą (na drugim koncu Polski) i Ty wiesz ze "kolekcjonerzy metalu" podpier.... ciemna noca klape z gulika na srodku jezdni-wiec co robisz szybki unik- rodem z matrix`a bo jestes super wyszkolony. Ja pewnie zaliczylbym super glebe:) albo panowie drogowcy zostawiaja nieoznakowe niespodzianki na drodze chocby w postaci wystajacych kratek/kanałów na wys 20 cm-walisz w nocy ,ale.... spoko spoko przeciez Ty sie nie przewrocisz [zapytasz gdzie sa takie miejsca? aktualnie w okolicach Sierszy]Powiem tak pier*** chipolicie... no chyba ze poruszasz sie zawsze z predkoscia nie przekraczajaca 40 km/h wtedy moze masz szanse na reakcje w niektorych kuriozalnych sytuacjach.Szeroksci i tyle bo troche tu offfffff`ujemy
Angst ... myślę że szkoda Twojego czasu. Ja już dałem sobie spokój. I tak wyjdzie że debeściaki i drobne cwaniaczki mają zawsze rację i poradzą sobie z każdym problemem, a forum wszystko przyjmie :-) ... cóżPozdrovka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angst ... myślę że szkoda Twojego czasu. Ja już dałem sobie spokój. I tak wyjdzie że debeściaki i drobne cwaniaczki mają zawsze rację i poradzą sobie z każdym problemem, a forum wszystko przyjmie :-) ... cóżPozdrovka
spoko... a jak znow sie kiedys wypier......e to kupie sobie wspomniane aqarium;) (widocznie nie jestem tak xtra wyszkolony bo mialem w zyciu dwie gleby)zycze Ci Aren szybkiego powrotu na droge i taniości u mechanika:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.