Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Leszczyny K. Rybnika


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

Pijany motocyklista spowodował wypadekW Leszczynach na ul. ks. Pojdy kierująca fiatem panda kobieta włączając się do ruchu zderzyła się z motocyklem. Motor marki Kawasaki prowadził 26 - letni motocyklista, który był nietrzeźwy. W wyniku tego zdarzenia motocyklista z urazami głowy i kręgosłupa trafił do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He hehe Manka uprzedziłaś mnie. Temat z lokalnej strony www.Ja zwróciłbym uwagę na opinie wypisane pod tekstem (wiadomo, że często są one śmieszne i bezsensu, ale te mi się podobają):--- ~zxr9 Prawda jest myśle taka że artykuły o "złych motocyklistach" piszą frustraci i zazdrośnicy którzy może i by chcieli poczuć sie wolnym jeżdząc na motocyklu ale im mamuśka/żonka nie pozwala. Bracie wracaj do zdrowia i śmigaj dalej. A dla całej braci motocyklowej apeluje aby nie przejmowali się farmazonami pieprzonymi w mediach o motocyklach/motocyklistach - mamy super pasje i to jest najważniejsze! --- ~ROW_Misiek Nie podoba mi się podejście mediów do sprawy. Zrobiono w nagłówku od razu z motocyklisty najgorszego. Fakt, nie pochwalam jazdy pod najmniejszym choć wpływem alkoholu, ale wina z opisanego zdarzenia jest obustronna. To jest jedna z wielu części medialnej nagonki na motocyklistów... Np. o wypadku w wielką sobotę na ulicy Wodzisławskiej nawet nie wspomniano, a tam wina była ewidentna kobiety włączającej się do ruchu... Jeśli portal vel. redakcja nie potrafi obiektywnie podejść do jakiegoś tematu, niech sobie to daruje, albo zacznie pisać gazetki w przedszkolach, bo ktoś chyba nie ma powołania na dziennikarza... --- ~Dador Z całym szacunkiem dla płci pięknej, ale kobiety nie potrafią dobrze oceniać odległości, dlatego to m. in. mają kłopoty z parkowaniem. Tak samo jest z oceną prędkości. Panowie możecie sami zrobić test swoim damom. Kobieta z pewnością odniesie inne wrażanie zbliżającego się pojazdu niż my. Taka cecha kobiet mogła być przyczyną tego wypadku. Oczywiście jedną z wielu. Bo może to niskie już o tej porze słońce oślepiło, może po prostu nie zaważyła motocyklisty etc. Fakt, że kierujący motocyklem był pod wpływem % również świadczy o jego winie. Zatem jest wypadek i dwie winne osoby. Obie wynny być odpowiednio ukarane/pouczone. --- ~k1rk z tego co wiem na temat wypadku to trzezwa kobieta spowodowala wypadek (nie chce bronic pijanego motocyklisty oczywiscie) ale naglowek powinien brzmiec "Kobieta spowodowala wypadek z pijanym motocyklista" --- ~tommi czego tu nierozumieć, policjanci z Rybnika wyjaśniają a ten portal juz postawił werdykt, taki to mamy poziom medów, pozatym w drugim zdarzeniu brał udział rowerzysta, a tytuł całego tematu to "pijany motocyklista spowodował wypadek". te informacje trzeba czytac jakgdyby był cały czas 1 kwietnia. miłego czytania:) --- ~bzk Czegoś tu nie rozumie. Skoro kobieta włączała się do ruchu to czemu winny jest motocyklista? Co z tego, że wypił 1-2 piwka. W Niemczech można tylko w Polsce śmiesznie niski % promili można mieć. Zjesz więcej jabłek i wyjdzie, że jesteś pijany ;) Wracając do całego zajścia na mój chłopski rozum, osoba włączająca się do ruchu jest winna, bo wynika z tego, że motocyklista był na głównej drodze. Zresztą to nie pierwszy raz kiedy to kobieta przelicza się z możliwościami zrywu swojego auta. Ostatnio było parę takich wypadków, szkoda mi tylko chłopców na motorach. Niestety 95% wypadków motorowych jest tylko przez głupotę kierowców samochodów/ciężarowych. Nie myślą oni, że motor porusza się z reguły szybciej od ich pojazdów i próbują wymusić pierwszeństwo, niestety wiadomo jak to się z reguły kończy.Sorry za mały bałagan.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.