Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kurtka Letnia Tekstylna


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio rozglądam się za kurtkami na cieplejsze dni i głównie znajduje takie z siateczką albo całe z siateczki np http://mttr.pl/sklep,1380,,,03,,pl-pln,690408,0.html i pytanie 1 czy takie coś jest praktyczne tzn, czy w czasie deszczu i po, nie działa ta siateczka jak gąbka i 2 czy po paru dniach nie jest to jeden wielki syf od rozbitych owadów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam od roku kurtke Roma Modeki.Nie jest cala z siatki ale ma takie panele na rekawach i klacie .Daja rade w lato,a jak jest chlodniej to jest dopinana membrana i pod to ciepla podpinka.Wczesniej mialem kurtke z niewypinana membrana i w lato sie mozna bylo ugotowac w sosie wlasnym.A po wpieciu wszystkiego naraz nie zdarzylo mi sie w niej zmarznac.Wazna sprawa jest zebys mial regulacje w pasie i na rekawach bo bez tego w calym zestawie bedzie Ci albo za ciasno albo po wypieciu podpinki i membrany za luzno i kurtka bedzie furgotac na wietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja się podpinam pod temat żeby nie zakładać nowego i mam zapytanie co do tej kurtki http://dlamotocyklisty.pl/NOWOSC_PRZEWIEWN..._METRO-142.htmlŚmiga ktoś w niej?? I tak jak założyciel tematu - ona ma miejsca w których jest siateczka- jak się sprawuje w czasie deszczu??Pozdrówka
Mam letnia kurtałe z Beringa wykonana właśnie z takiej siatki.Śmigałem w niej na skuterze do roboty i pare rady zdarzyło mi troche zmoknąć ale kurtka się nie poddała i nie popuściła,a przynajmniej nie przypominam sobie takiej sytuacji.Więc raczej specjalnie chłonna ta siatka nie jest.Zawsze w razie czego na większy deszcz można założyć przeciwdeszczówkę która ukryta jest w kieszeni na wysokości nerek.P.S Aktualnie chcę sprzedać tą kurtkę,więc gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.