Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spodnie I Buty Na Nakeda


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Z racji że kompletuję strój na moją Hornetkę szukam opinii na temat spodni i butów.Na razie posiadam kurtkę Modeka Aero i jestem zainteresowany spodniami Modeka Ottawa Czy ktoś w takich jeździ i czy może coś o nich powiedzieć.(czy moja kurtka będzie pasować z tymi spodniami?)A jeśli chodzi o buty mam do wydania ~650zł czy możecie jakieś polecić na nakeda?Myślałem o takich FALCO SIRIUS,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam spodnie modeka ottawageneralnie jestem z nich zadowolonyzamek krotki i dlugikurtke mam richa i pasuje na krotki zamekkieszenie wygodne ale nie wodoszczelnenawet w gorace dni daje sie w nich wytrzymac bez problemuw ulewnym deszczu niestety puscily wode i to w kroku no i dojechalem do roboty w mokrych batkach jedyna uwaga to w zasadzie przesuwajacy sie ochraniacz w lewej nogawce ale to moze moj egzemplarz tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurtkę mam Modeka Roma, a do tego gacie Modeka Melville. czyli z dwóch różnych bajek, ale... kupowałem u Ratki i tam koledzy obsługujący byli tak mili, że ściągnęli odpowiedni dłuższy zamek i przeszyli do kurtki, w której był za krótki- za friko!! teraz komplecik bardzo ładnie się spina. na deszczu jeszcze średnio przetestowany-raz mnie dopadło, a nie miałem wpiętych membran i przez kurtkę(same siatki na rękawach) trochę przeciekło, ale poza tym duża wygoda i dobra przewiewność w gorące dni. natomiast spodnie się spisały- jajka suche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo, jak zawsze bede stał przy swoim i uwazam ze na butach sie nie zaoszczedzi. kupisz raz porządne i bedziesz smigał w komforcie a cowazne dla portfeka przez wiele sezonówkup alpinestars smx 5 bo to jak dla mnie top one w klasie obuwia. mozesz tez wejsc w jakies sidi np. B2 choc do SMXów troche im brakuje. fajne buty robi oxtar obecnie TCX. Model COMPETIZIONE S jest super zrobiony i z opini uzytkowników wynika ze wygodny. moze to nie sa najtansze buty ale wierz mi ze warto doinwestowac i miec cos konkretnego.http://www.motogio.com/store/motogio_images/products_images/t_16429.jpghttp://www.superbiketoystore.com/sport/images/uploads/astar-smx5-wp-boot.jpghttp://www.superbikeitalia.com/products/thumb_128200761258pm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,Też mam kubrak Modeka AeroDynamic. Portki pasujące do tego najlepiej pod względem dizajnu to Modeka Shield. Ja zdecydowałam się na model Sport i mogę go polecić choć nie jeździłem w tym dużo. Zaliczyłem jednak zarówno upał jak i deszcz. Chłodek również niestraszny - sprawdzone dzisiaj o 5.30 rano Pozdrawiam,M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.