Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Muscle Opinie


cobra_tg

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze w tg sa juz 2 sztuki Tyle na ile mogelm sie nim przejechac to troche sie zawiodlem. Jak na ta moc to wogole sie tego nie odczuwa, brakuje charakteru w tym motocyklu, taki jakis za bardzo poprawny, ulozony, grzeczy i przewidywalny. W zakretach nie za ciekawie ale nie do tego zostal stworzony, za to hamulce nawet daja rade mozna powiedziec. Seryjne wydechy to jedno wielkie nieporozumienie szczegolnie w tego typu moto i jest to pierwsza, no moze druga rzecz zaraz po manetkach ktore robia wrazenie jak by byly z chinskiego skutera, ktora bym wymienil.Stylistycznie ciekawy, trzeba by tylko tablice rej. z boku przeniesc tak jak w wersjach usa i od razu lepiej to bedzie wygladalo. Duzy plus za lusterka, naprawde ladnie sie to prezentuje. Jak go zobaczylem pierwszy raz na zywo gdy znajomy w koncu podjechal to mialem mieszane uczucia, potem przejazdzka i przez nastepny tydzien siedzial w mojej glowie. Skubany jednak cos w sobie ma pomimo wad ktore wymienilem wczesniej. Moim zdaniem jest to jakas baza do zbudowania fajnego sprzeta, ale cena jak dla mnie mocno przesadzona, jakosciowo motocykl robi wraznie raczej kiepskie. No coz, takie czasy dzisiaj p.s. Ogolnie moje spostrzezenia moga byc wypatrzone bo to nie moj klimat moto, jednak inne tego typu moto sprawialy mi wieksza frajde podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze w tg sa juz 2 sztuki Jak na ta moc to wogole sie tego nie odczuwa, brakuje charakteru w tym motocyklu, taki jakis za bardzo poprawny, ulozony, grzeczy i przewidywalny. Seryjne wydechy to jedno wielkie nieporozumienie szczegolnie w tego typu moto i jest to pierwsza, no moze druga rzecz zaraz po manetkach ktore robia wrazenie jak by byly z chinskiego skutera, ktora bym wymienil.Moim zdaniem jest to jakas baza do zbudowania fajnego sprzeta, ale cena jak dla mnie mocno przesadzona, jakosciowo motocykl robi wraznie raczej kiepskie. No coz, takie czasy dzisiaj
Witaj, pracuję nad tym bo mamy podobne zdanie. 1. Wydechy już zrobione u powiem że wyszły klasa!! 2. Power commander już zamontowany więc polepszył się dużo dół ale osłabła góra. W końcu nie chodzi tu żeby do 8000 obr/min kręcić.3. Manetki będą zrobione i się zgadzam że są Chińskie.Poprzednik mój Night Rod robił lepsze wrażenie mimo że to "prawie" to samo ( a przecież "prawie robi wielką różnicę" Pozdro i do zobaczenia.Kiepski filmik ale zawsze coś: http://www.youtube.com/watch?v=otErpaVn0Ms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.