Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Która Szkoła?


mcperson

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

ja sie troche dokleje bo szukam dobrej szkoly na nauke jazdy... okolice chorzowa, świetochłowic katowic... :> kto ma jakies propozycje... nie chodzi mi o szybkosc i cene tylko o dobra nauke...
Mi znajomy polecił "elmak" i tam też się zapisałem [www.oskelmak.pl]. Teorię mam w centrum Świętochłowic w SP nr2 [teorię można odbyć chyba także w innym mieście], jazdy odbywają się na palcu manewrowym w Chorzowie na pniokach. Najbliższy kurs zaczyna się 8 marca, cena 900 zł. O "jakości" usług niestety się nie wypowiem, bo dopiero zacznę za tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No właśnie nie jestem zdecydowany bo nie wiem z czego wybierać !!!
No to polecam goscia z Katowic za Słoneczną pętlą( niedaleko ronda). To konkretni instruktorzy i maniacy. Tymbardziej jako doszkalanie. Robią kursy pod Silesie ale lepiej dogadaj sie z nimi osobnoJacek 502100237. Moje zdanie- najlepsi w katowicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Jacka. Sam u niego robiłem kurs, wysłałem tam żonę i jest również zadowolona. Można do niego trafić przez Silezję jak i bezpośrednio http://motorkurs.plInstruktorzy to doświadczeni motocykliści. Na kursie jadą z tobą drugim motocyklem. Na placu ósemka jest 2 razy węższa niż na egzaminie, więc kręcenie się po niej na egzaminie to czysta zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piotroz @ 31.03.2010 06:54Również polecam Jacka. Sam u niego robiłem kurs, wysłałem tam żonę i jest również zadowolona. Można do niego trafić przez Silezję jak i bezpośrednio http://motorkurs.plInstruktorzy to doświadczeni motocykliści. Na kursie jadą z tobą drugim motocyklem. Na placu ósemka jest 2 razy węższa niż na egzaminie, więc kręcenie się po niej na egzaminie to czysta zabawa
Podpisuję się na 1000%. Robiłem kurs w 2 OSK i mam porównanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić wam ośrodek eL moskito. W każdym stopniu mogą stanowić wzór dla innych szkół. Rzeczowe przedstawienie tematu na wykładach, przemiła obsługa w sekretariacie świetna atmosfera na jazdach z Panem Andrzejem Komarem. Nigdy nie było problemów z umawianiem się na kolejne lekcje czy też z ich przełożeniem. Cena również atrakcyjna. Lokalizacja w obrebie tras egzaminacyjnych. Kurs kat A rozpoczołem w tamtym roku i zdalem egzamin znakomicie od razu na początku tego sezonu. Polecam gorąco Rusek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.