Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy Komuś Z Was Tak Się Zdarzyło?


Lukas_Z750

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dziś byłem w Urzędzie Miasta odebrać prawo jazdy kat.A i okazało się że się pomylili,bo prawko dostałem ale zamiast uprawnienia na motocykl były tam wybite uprawnienia na samochód!Najlepsze w tym wszystkim,że nie mam jeszcze kat.B.Wróciłem się z tym i babka powiedziała że trzeba zrobić reklamację i że mam się zgłosić za tydzień.Nieźle,co? PozdRo,lewa w górę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś powiedzieć ze robiłeś jednocześnie na obie kategorie, a zapomnieli o A. a nóż widelec by Ci dali B za free a nauczyć i tak bys sie nauczył pod okiem fachowca jeździć autem. głupio ze musisz czekać z nowu:/
Nikłe szanse, by ich tak wkręcić. Będą sprawdzać w ośrodku egzaminacyjnym. Ale pomysł mi się podoba Lukas_Z750 sprawa dość komiczna Pierwszy raz o takiej pomyłce słyszę. No ale za to, jak masz jakim samochodem pojeździć i potrafisz to możesz sobie przez ten tydzień bez obaw zwiedzić kilka tras ;) w końcu prawo jazdy na B masz Tylko kicha z jazdą na motocyklu, bo w końcu zdałeś i czekałeś, az w końcu je dostaniesz a tu taki zonk. Oby to tylko tydzień trwało a nie miesiąc np. Szerokości i powodzenia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyłem pomyłkę to oddałem im to prawko w pokoju w którym je odebrałem i babka powiedziała że mam się zgłosić za tydzień.Myśle,że zrobiłem dobrze bo gdybym je zachował i np. chciał iść jeszcze raz na egzamin kat.A to już bym nie mógł bo w WORD Katowice mają w komputerze że zdałem egzamin na motocykl...A jeśli chodzi o B,to kurs ukończyłem przed moją 18-stką,ale jakoś nigdy nie było czasu żeby zdać egzamin,teraz to muszę sobie wykupić tylko dodatkowe jazdy i mogę zapisywać się na egzamin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.