Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba O Pomoc W Sprawie Kupna Cbr 600


mwrobel21

Rekomendowane odpowiedzi

byłam u nich, mają sporo maszyn, wszystkie sprowadzane z Włoch.Ogólne wrażenie było pozytywne, tzn o motocyklu za dużo nie powiedzą, ale spokojnie można pooglądać z każdej strony, pościągać owiewki, przejechać się (oczywiście po wyłożeniu kasy na stół). Jak zdecyduję się na biznes z nimi, napiszę jak to wszystko przebiegło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Byłem u nich jakieś 3 miesiace temu. Mają sporo maszyn wszystkie z Włoch coż powiem tak, trzeba je sprawdzić przed kupnem! Ja wybrałem dwie Cbry ale nie ta co ty i okazały sie lipą, choć to nie reguła. Nie wziął mi nic za przywiezienie ich wiec luzik- gość ok ale jego maszyny sprawdź. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukalem sprzeta dla siebie to dzwonilem tam ... umowe podpisujesz z wlochem.... stanu motocykli sami nie znaja.... jak mi powiedzieli ... przywozimy i wystawiamy na sprzedaz od razu.... nikt na nich wczesniej nie jezdzil i nie sprawdzal... ja bym ich omijal szerokim lukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też byliśmy u nich oglądać sprzęta jakieś dwa tygodnie temu i już tam nie wrócimy, nie warto.
Anushka mozesz rozwinąc troszke dlaczego nie warto. Ja generalnie byłem już oglądać wczoraj tą honde z aukcji, http://moto.allegro.pl/item959682036_honda...uper_cenie.htmlz wyglądu prezentowała się ładnie, z tym, że nie odpaliła, podobno że zalało świece. Powiedziano mi, że jeszcze dzień wcześniej normalnie chodziła, trochę dziwne. Może coś podobnego przytrafiło się wam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u tego gościa swoją F3. Cena jak za moją w takim stanie, z takim wyposażeniem była zaje*ta. Zresztą widac ogolnie, ze ma fajne ceny. Z gościem dobrze sie można dogadać w sprawie transportu kupna itp. Przetrzymał mi moją 3 tygodnie po wpłaceniu drobnej zaliczki. A w dodatku przywiózł busem 85 km w jedną strone za 50zł. Miała być stówa no ale wyszło inaczej Sprzęty sprowadzane z Anglii Plus to to że w cenie załatwia wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji tj, tłumaczenia, przegląd itp.A o tej CBR to nic nie mam do powiedzenia. Trzeba jechać i oglądać w realu. Z zdjęc jak tylko przejrzałem to widze, ze czacha malowana. No ale co chcieć za taką kase.To jego konto na allegro: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14716047

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy handlarz, motocykl wyglądał z daleka ładnie ale na tym się to skończyło. Po odpaleniu i nagrzaniu się, silnik pracował nierówno, krztusił się i rzęził a po lekkim przegazowaniu prawie umarł. Tylni stelaż wyglądał jakby był pospawany i przeszlifowany ;) Reszta to kosmetyka do której można się przyczepić ale nie trzeba, wszystko zależy od kupującego czego oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wydaj wszystkiego na 2oo bo jeśli masz moto do rejestracji, a propos, pamiętaj że jak masz papiery z Włoch to za tłumaczenie możesz troszkę zapłacić stanowczo więcej niż za Niemieckie, no chyba że już sprzedający się o to zatroszczył w co osobiście wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.