Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Specjaliści Od Motocykli Z Rzeszowa


Domat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,Mam takie pytanie, gdyż prawdopodobnie w ten weekend/weekend następny będę wybierał się do rzeszowa(niestety nigdzie indziej nic ciekawego nie mogę znaleść) oglądać gsxr 750 k1/k2 na razie zbieram ogłoszenia bo właśnie tam jest kilka fajnych okazji a kilka jeszcze motocykli ma przyjechać. I tutaj moje pytanie czy znacie może kogoś z rzeszowa bądź może jakiegoś specjalistę od nas ze śląska który pojechał by obejrzeć sprzęta? Mam kilku znajomych którzy wielokrotnie pomagali mi w wyborze sprzętu ale niestety prawdopodobnie ciężko u nich będzie z czasem aby wybrać się po motocykl tak daleko.Ja oczywiście obejrze sprzęta okiem motocyklisty ale niestety oka mechanika nie mam...Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jeszcze konkretnego upatrzonego nie mam, na razie poszukuję tylko tak jak mówię właśnie z Rzeszowa jest dużo sprzętów w moich funduszach i będę tam leciał, tylko nie chciał bym kupić jakiegoś "hebla" a moi znajomi którzy się na tym znają niestety nie mają czasu na taką wycieczkę. Szukam właśnie albo kogoś tutaj od nas ze śląska kto ma wolne weekendy i zna sie na sprawie bądź z Rzeszowa.Na razie w mojej kasie jest:-http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1745721 ta aktualna i koło weekendu będzie miał również coś nowego-gosciu od tego sprzetu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1735703 który juz jest sprzedany jak dzwoniłem mowił ze bedzie miał cos podobnego koło weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.