Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki Gsr 600 Vs Kawasaki Er 6n


engracado

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz ER6 napewno będziesz zadowolona, liniowy przyrost mocy łatwy w opanowaniu a jak bedziesz chciała troszkę zaszaleć to też da rade tylko, że na wyższych obrotach i młody rocznik dostaniesz w dobrej cenie.Nie interesuj się 500kami ja od takiej zaczynałem i mimo, że miała 60 koni szybko się znudziła i z kolegami co mieli wieksze pojemnosci ciężko się jeździło. Po 2 miesiacach sprzedałem.Nikt ci nie każe szybko jeździć, wszystko zależy od ciebie. Teraz mam 100 konna maszynę i jeździ mi się o niebo lepiej i też wcale szybko nie jeżdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuj się 500kami ja od takiej zaczynałem i mimo, że miała 60 koni szybko się znudziła i z kolegami co mieli wieksze pojemnosci ciężko się jeździło. Po 2 miesiacach sprzedałem.Nikt ci nie każe szybko jeździć, wszystko zależy od ciebie. Teraz mam 100 konna maszynę i jeździ mi się o niebo lepiej i też wcale szybko nie jeżdzę.
Za kolegami już nadążasz ? Nie sądzisz że gdybyś nadążał od początku swojej kariery motocyklowej , to być może nie pisał byś tego posta ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuj się 500kami ja od takiej zaczynałem i mimo, że miała 60 koni szybko się znudziła i z kolegami co mieli wieksze pojemnosci ciężko się jeździło. Po 2 miesiacach sprzedałem.
Miałem 500-tkę (60 koni) i jakoś ciężko się nie jeździło z CBR 600 , GPX 750 ...wystarczyło kręcić do końca jak ktoś tego nie lubi polecam CZOPA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kolegami już nadążasz ? Nie sądzisz że gdybyś nadążał od początku swojej kariery motocyklowej , to być może nie pisał byś tego posta ?
Już nadążam i nie muszę kręcić ciągle przy czerwonym polu.
Miałem 500-tkę (60 koni) i jakoś ciężko się nie jeździło z CBR 600 , GPX 750 ...wystarczyło kręcić do końca jak ktoś tego nie lubi polecam CZOPA
Tak jak wyżej, dało się jeździć ale to było katowanie motocykla "kręcenie do końca".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.