Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kawasaki Zephyr :d


SakuyaGirl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć fajnie że tu trafiłam, bo potrzebuję Waszej doświadczonej rady Mam okazję kupić Kawasaki Zephyr ZR400 z 1991 roku taniutko, to mój znajomy, nagle wyjeżdża z kraju, kupił go miesiąc temu dla siebie, a teraz nie opłaca mu się wieźć go do Japonii ; ) To miałby być mój 1szy motor, nie jeżdżę szybko czy uważacie że mam go wziąć i będe z niego zadowolona? Na co mam uważać? A może lepiej odpuścić i poszukać coś innego??Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć fajnie że tu trafiłam, bo potrzebuję Waszej doświadczonej rady Mam okazję kupić Kawasaki Zephyr ZR400 z 1991 roku taniutko, to mój znajomy, nagle wyjeżdża z kraju, kupił go miesiąc temu dla siebie, a teraz nie opłaca mu się wieźć go do Japonii ; ) To miałby być mój 1szy motor, nie jeżdżę szybko czy uważacie że mam go wziąć i będe z niego zadowolona? Na co mam uważać? A może lepiej odpuścić i poszukać coś innego??Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
No chyba żartujesz że yoshi sprzedaje swojego szpeja jeszcze miesiąc temu cieszył się z niego i bał się czy da rade jeździc po Polsce. Tyle o ile jak mi pisał to przyjechał na tym sprzęcie z Angli, wiec nie powinien być zły. za ile go chce opchnąć?? pisałam do niego ale mi jeszcze nie odpisał?Zadaj sobie pytanie czy ty byś chciała takiego sprzeta? a nie innego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. ja właśnie bym takiego sprzęta chciała, i to bardzo. Tylko sie chciałam zapytać czy na przykład nie jest trudno dziewczynie zacząć z nim swoją przygodę czy mi go nie odradzicie? Chcę jeździc op miescie i z miasta do miasta. No tanio to tanio, troche taniej niz na allegro Poza tym chcę go kupić z sentymentu do właściciela no,do Yoshiego, a co? też jest na tym forum???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest na tym forum znamy się z inego portalu na którym ćwicze swój angielski i niemiecki A sprzęcik ładny, dla dziewczyny w sam raz jak na pierwsze moto. 400 ccm to niedużo jak na początek. Ciężki nie jest, więc jak się glebniesz to nie będziesz miała problemu go podnieść jak masz troche siły i nie jesteś chuherkiem.. na miasto w sam raz się będzie nadawał ;) życze udanego zakupu i dbaj o sprzęta od Yoshiego, a tak poza tym on nie jedzie do Japoni tylko Angli wraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.