Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zna Ktos Z Was Tego Gsx R


YogiSc

Rekomendowane odpowiedzi

Oogladalem ja i nie wiem w jakim stanie ja sprzedawales, ale nie wygladala za dobrze powiem szczerze
A ogólnie, to co Ci się w nim nie podobało? Ja niejednokrotnie miałem okazję widzieć to moto, jak jeszcze Skalar je miał i nie powiedziałbym żeby wyglądało źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie, to co Ci się w nim nie podobało? Ja niejednokrotnie miałem okazję widzieć to moto, jak jeszcze Skalar je miał i nie powiedziałbym żeby wyglądało źle.
Motor polozony napewno na prawa strone, peknieta czacha, zrysowane poł główki od dźwigni hamulca, nie orginalne naklejki gsx r, na ograniczniku widac porzadne uderzenie (jest niezly sla) i przednie kolo widac ze delikatnie ucieka w boczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor polozony napewno na prawa strone, peknieta czacha, zrysowane poł główki od dźwigni hamulca, nie orginalne naklejki gsx r, na ograniczniku widac porzadne uderzenie (jest niezly sla) i przednie kolo widac ze delikatnie ucieka w boczek
to w sumie nie wiem po co temat skoro moto juz wnikliwie ogladales ;) Ja napisze jedynie ze za moich czasow moto prowadzilo sie idealnie, nic nie sciagalo, zadne kolo w bok nie uciekalo (jedyne co bym zrobil prawdopodobnie w tym seoznie to wymienil lozysko w glowce). Przeysowana klamka hamulca.. prosze.. podobnie bez przesady z tymi ograniczkami, co do pekniecia na czaszy i naklejek z prawej strony to moto tak przyjechalo i tak go kupowalem, oczywiscie od handlarza uslyszalem ze "to efekt uszkodzen podczas transportu" Mi to akurat nie przeszkadzalo a z moto bylem naprawde bardzo zadowolony, owiewki zadne nie byly klejone. Zaznaczam ze nie wiem co sie z moto dzialo po sprzedazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.