Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

(s) Sprzedam Cougara


xx

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam ; FORD COUGAR - ROK- 1999 - POJEMNOŚĆ- 2,5L - MOC- 170 KM - PRZEBIEG- 134000 - KOLOR- SREBRNY - WYP.- PEŁNE (SKÓRA, KLIMA, ELEKTRYKA FOTELI I RESZTY) - STAN- BDB, IDEALNY , SUPER, PEREŁKA, IGŁA ,CZY JAK KTO TAM WOLI - ZAREJESTROWANY, OPŁACONY, W PEŁNI SPRAWNY, GOTOWY DO JAZDY - AUTO JEST BEZ USZKODZEŃ I PREZENTUJE SIĘ ŚWIETNIE - JEST CZYSTE , ZADBANE I PACHNĄCE - CENA - JEST DO DOGADANIA, ALE PROSZĘ NIE LICZYĆ NA SUPER OKAZJĘ CENOWĄ, BO AUTKO JEST W NIENAGANNYM STANIE - POLECAM TEN WÓZEK BO JEST W BDB STANIE, JEST NIETUZINKOWYM WOZIDŁEM DLA LUDZI Z JAJAMI A ZA TAKICH UWAŻAM WSZYSTKICH 4UMOWICZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy czego chcecie od spokojnego człowieka???? się pytam.Jesteś zaintersowany autem jeden z drugim , czy tak tylko pierdo....Moje ogłoszenie będziecie weryfikować ?? a kim wy jesteście się pytam.Po jaki h... piszecie takie pierdoły.Chciałem tylko podkreślić że samochód jest w takim stanie że śmiało można go polecić rodzinie i nie narażać się przy tym na to ,że wpakuje się kogoś na minę.( teraz jasne)/??Mdli mnie jak czytam takich jak wy panowie szok szkoda gadać.SP9WLC co ci się chłopie gryzie??? bo nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepraszaj , bo nie masz za co.Każdy ma prawo do napisania tu co myśli i właśnie to robi , ale strasznie mnie wkur.... jak się krytykuje kogoś bezpodstawnie i wypisuje się dyrdymały nie na temat.Jest tu dział w którym można pisać w stanie upojenia i tam niech sobie piszą mądralińscy.To tyle mojego mądrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A róbta i piszta co chceta.To jest dział 'sprzedam' i dla tego zamieściłem ofertę a nie dla tego co by się wadzić z pseudo poliglotami.Ps. zauważyłem ostatnio że niektórzy piszą tylko po to , aby mieć dużo postów na koncie a nie koniecznie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.