Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sprzedam Telefony>


MadJack

Rekomendowane odpowiedzi

Bry Jak widzicie wysprzedaje sie z towaru ktory zalega u mnie w domu, a komus moze sie przydac. Do sprzedania 2 telefoniki. SE P990i-aparacik 2 Mpix (auto focus, tryb macro, cyfrowy zoom)-aparat do wideo konferencji-WiFi, Bluetooth, Irda-Odtwarzacz MP3 i filmowPo za tym telefonik posiada ekran dotykowy, klawiatura QWERTY. Jest możliwośćobsługi telefonu bez używania "dotyku". W telefonie jest oczywiscie rysik Jego stann wizualny jest katastrofalny. Dalbym mu 3. Juz takim go kupilem jest troszke poobijany (przez poprzedniego wlasciciela). Jednak technicznie bdb. Telefon ma symbiana i swietnie dzialajace WiFi. Bateria trzyma dobrze. Mnie wytrzymuje okolo 3 dni z tym, ze wysylm okolo 200 smsow dziennie najdluzej mi wytrzymal telefon tydzien sprzedaje bo nie potrzebuje tylu bajerów w telefonie i po prostu lezy i sie marnuje po wiecej info na PW.Drugi telefonik to Samsung D900i. Nie bede sie rozpisywal na temat jego konfiguracji. Zainteresowani sobie zobacza na necie. Napisze tylko w skrocie, ze ma aparat 3 Mpix z auto focusem. Odtwarzac mp3. Jest to slider wizualnie wyglada bardzo ladnie. Jedyny uszczerbek to zadrapany klawisz OK i "krzyzyk". Po za tym jest okej. Technicznie w stanie dobrym. Nie dawno byl na gwarancji i od tego czasu go nie uzywam bo tak dlugo sie guzdrali, ze zdazylem kupic inny w telefonie przydaloby sie wymienic Softa bo czasami zacina sie aparat. Po za tym jest ok, bez problemow. Kolejnym mankamentem jest wyswietlacz, wszystko ladnie dziala tylko jest na nim dziwna plama (widoczne na zdjeciach). W sumie nawet nie plama tylko przyciemnienie obrazu. Oczywiscie oba telefony ida z ladowarkami. SE w oryginalnym opakowaniu + instrukcja obslugi. Do samsunga tez gdzies mam pudelko tylko nie wiem czy znajde Cena: Sony Ericsson - 75 pln,   Samsung- 100 pln.Pozdrawiam ;)post-5746-1264500921.jpgpost-5746-1264500981.jpgpost-5746-1264501415.jpgpost-5746-1264501588.jpgpost-5746-1264501747.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.