Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam Orginalnego Windows Office


bandit915

Rekomendowane odpowiedzi

zadzwon na infolinie MS bo wydaje mi sie ze nie mozesz kupic licencji od innego podmiotu bez ich zgody. To nie jest gra gdzie jedynym dowodem na oryginalosc jest plyta dvd.Tu MS udziela danej firmie licencji.To ze bedziesz mial oryginalny nosnik i pudelko nic nie da. Poza tym ofiica trzeba po kazdej instalacji aktywowac i tu musisz znac dane akrywacyjne firmy na ktora byl zarejestrowany. Przy pierwszej kontroli wyjdzie ze uzywasz oprogramowania bez licencji.Jak w MS nic sie nie dowiesz (a dowiesz sie ze mam racje ;) ) to mozesz przewertowac umowe licencyjna podczas instalacji. wydaje mi sie ze jest tam napisane o braku prawa do odsprzedazy praw licencyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś kupiłem orginalnego windowsa 98 i był to windows biurowy czyli na trzy komputery była jedna płytka i jedne pudełko ale za to były trzy kody na karzdy komputer inny i szukam właśnie offisa takiego czy ktoś nie ma jednej płytki z trzema kodami nieche instalowac pirackiego oprogramowania.....chyba ze ktoś ma orginalny a już go naprzykład nie potrzebuje to moge go odkupić,co do alegro to nigdy nie mam pewności czy jest legalne pomimo pudełka płytki itd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poszukać MS Office w BOX-ie, te można przeinstalowywać na rózne komputery. Zazwyczaj niestety są wersje OEM, które są "przypisane" do jednego kompa i nie można ich już instalować na innych. To, o czym piszesz to wersja MOLP-owa, czyli grupowa licencja oprogramowania Microsoft. Masz jedną płytkę i jeden kod. Tego samego kodu używasz podczas instalacji na określonej ilości komputerów (max tyle, ile wykupiłeś w licencji). Niestety nie da się odsprzedać z tej puli pojedynczej sztuki. Pamiętaj, też o rachunku/fakturze za pakiet.A bawiłeś już OpenOffice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamwprawdzie w tematyce komputerowej jestem laikiem ale to co tutaj przeczytałem to albo autorzy nie do końca wiedzą co piszą albo ja czegoś nie rozumiem dlaczego?Otóż w tamtym roku w styczniu wraz z przedłuzeniem umowy z TP na neostradę otrzymałem za 1 PLN pakiet biurowy Microsoft Office 07zainstalowalem go bodaj na 3 lub 4 komputerach używając tego samego klucza i wszystkim działawięc nie wiem skąd te sugestie o jakiś dodatkowych licencjach itpDodatkowo dopowiem ze taki sam pakiet M.O. 07 można kupić w Tesco w Rudzie Śl. za 199 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w temacie nikiedy sa oprogramowania biurowe czyli dostęone na trzy lub cztery komputery i nie wszyscy je wykorzystują dlatego z miłą chęcia odkupie orginalne oprogramowanie pozdrawiam i dziekuje
jesli jesteś tym Office'm zainteresowany pod warunkiem ze masz XP-ka (bo to jest nowsza wersja pakietu) to pisz do mnie na priv Jestes Rudy Śl to możemy się zgadać co i jak ale szczególy podam Ci na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorgto o czym piszesz jest zgodne z prawda. Sam mam w domu takiego Offca ale...to wersja "domowa". Nie mozna jej instalowac w biurze. Wersja komercyjna kosztuje juz 10 razy wiecej. Na prywatnych kompach mam MS Office 2007 a na firmowych 2003.Pamiętaj, też o rachunku/fakturze za pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.