Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sprzedam Autko.


MadJack

Rekomendowane odpowiedzi

Witka Mam na sprzedazFiata Uno 1.4 w benzynie. 96 r.Auto technicznie w stanie bardzo dobrym. Sporo wymienionych przezemnie czesci (skrzynia biegow, nowe zaciski + klocki z przodu, wymienione amortyzatory, nowy filtr powietrza, swiezy plyn hamulcowy, chlodnicy i olej w silniku). Auto jest na 4 zimowkach, + 2 letnie dorzucam bo sezon sie bedzie konczyl Autko posiada centralny zamek i elektryczne szyby. Chodzi bardzo ladnie nie przerywa, nic nie harczy i nie zgrzyta W autu w wrzesniu byl wymieniony wydech. Tak wiec jest spokoj na dluzszy czas Wizualnie samochodzik do kilku poprawek. Jest kilka zadrapan i rys na lakierze (wiadomo autko nie jest nowe). Spody drzwi byly robione przez poprzedniego wlasciciela, ale przydaloby sie je poprawic. Po za tym najbardziej zre podloge, jak to w tych modelach. Przezemnie juz czesc podlogi byla robiona, wiec tez bedzie z nia spokoj na dlugi czas. Mysle, ze autko posluzy jeszcze kilka ladnych latek. Wlozylem w niego sporo kasy ale sprzedaje poniewaz brakuje mi kasy do moto nie posiadam w chwili aktualnej rzadnych zdjec, wiec wrzuce cos jak zrobie. Cena jaka mnie interesuje to 1800 pln. Zawsze mozna sie dogadac Autko ma wazny przeglad do wrzesnia 2010 i OC do marca.Stoi w gliwicach wiec mozna przyjechac i poogladac. Nie mam nic do ukrycia ;)Kontakt: gg: 1830700, tel. 785 251 224 prosze dzwonic po 15.Pozdrawiam,MadJack 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.