Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Transport Motocykli I Innych


xx

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że jestem w posiadaniu busa, oraz lawety przygotowanej specjalnie do przewozu motocykli, kładów i innych ,oferuję swoje usługi transportowe.Transportowałem już wiele sprzętów i nigdy nic złego im się nie stało.Tak bus jak i laweta są wyposarzone w najazdy, oraz specjalne zaczepy do, których zaczepiane są pasy transportowe mocujące moto nieruchomo .Czy na pace busa czy na lawecie ,motocykl jest przytwierdzony tak ,że nawet w razie ''dachowania'' nie ma prawa się poluzować.Posiadam spore doświadczenie w takim , oraz podobnym transporcie (8 lat), więc bez obaw.100% gwarancji i pewności, że sprzęt nie będzie miał ani jednej ryski więcej niz miał do tej pory.Koszt takiej imprezy to;-paliwo (licząc 10 litrów oleju napędowego na 100 km)-oraz przysłowiowa flaszka za fatygę (indywidualnie ostalimy jaka wielka będzie ta flaszka i z kim ją wypijemy).Istnieje też możliwość sprawdzenia sprzęta (jeśli mowa o zakupie), ale to do dogadania osobiście.Reasumując proponuję wam tani transport waszych maszyn. Czy to do serwisu, czy też z garażu w zimie was wygnają i nie ma co począć, czy jeszcze nie macie i chcecie nabyć, ale nie ma czym przytaszczyć, czy w razie awari na drodze DZWOŃ 609-043-871Mam czym to pomogę a i przy okazji parę dukatów wpadnie na no i wszyscy będą zadowoleni Możliwy transport mebli i czego tam sobie zapragniecie. Przewiozę wszystko i wszędzie.KONTAKT NAJLEPIEJ TEL; 609-043-871

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 % gwarancji to chyba tylko w wypadku kupna ubezpieczenia na transportowany towar...
I co się Pan czepiasz, spać Pan nie możesz czy co. A co ci da ubezpieczenie, jaką gwarancję? ,co najwyżej wypłaci odszkodowanie za zniszczenia, ale nie zapobiegnie ich powstaniu a ja piszę że masz 100% że nie ma mowy o uszkodzeniach na towarze z mojej winy.Oczywiste jest dla każdego chyba ,że jak nadejdzie armagedon to nie moja wina. Miałem bardziej na myśli że wiem co robię i robię to dobrze, gdyż zajmuję się tym już od 97r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alf musisz wprowadzić dodatkowy typ usługi , dla klientów którzy nie mają zaufania do mocować a chcą mieć milon % pewności ; rozpinasz swoje mocowania a klient na życzenie może jechać na pace i sam trzymac moto, ...tylko 1 warunek można to nagrać i puścić do sieci .
Na pace się nie zgadzam , ale na lawecie przy -15 stopmiach taki niedowiarek musi jechać koniecznie i jest to mój warunek Mam zawsze przy sobie młotek i majzel to się gościa odkuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja "zaryzykowałam" i jestem zadowolona CeBula dotarła w jednym kawałku, nawet lusterka i kufer jeszcze miała Ja ze swojej strony polecam
No to mam na swoim koncie pierwszego zadowolonego 4-umowicza(czkę), a to chyba jest najlepsza reklama.Dzięki za zaufanie DragStar82 i polecam się na przyszłość.'Nie zapomnij tylko doooobrze sprzęta, w tym też mogę pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.